הוט מובייל משיקה חבילת סלולר ב-49 שקלים בחודש עם גלישה בארץ ובחו”ל

לוגו הוט מובייל

חברת התקשורת הוט מובייל (HOT Mobile) מודיעה היום (ד’, 23.5) על השקתה של תכנית סלולר חדשה במחיר חודשי של 49 שקלים הכולל גלישה בנפח 70 גיגה-בייט בישראל ו-2 גיגה-בייט בזמן השהות בחו”ל. התכנית החדשה תהיה זמינה לנרשמים למשך שנה מרגע הרישום, כאשר בתום שנה יעודכן מחיר התכנית ל-119 שקלים בחודש. בתקופת ההשקה תאפשר החברה ללקוחותיה הקיימים לעבור לתכנית החדשה ללא חיוב נוסף, כאשר ללקוחות חדשים תהיה עלות נוספת של 30 שקלים עבור כרטיס SIM.

תכנית הסלולר החדשה שמציעה Hot Mobile כוללת דקות שיחה והודעות SMS בישראל ללא הגבלה, אם כי החברה מציינת  כמות של 3,000 דקות שיחה ו-3,000 הודעות SMS כ”שימוש הוגן, רגיל וסביר של המנוי”. החבילה כוללת גם 300 דקות לשיחה מישראל ל-35 יעדים בחו”ל דרך HOT 017 (בחיוג 017 מהמכשיר).

חבילת הגלישה בישראל תוגבל ל-70 גיגה-בייט בחודש, ולאחר מכן תחסום החברה את הגלישה, אלא אם המנוי ביקש שלא לחסום. בחו”ל מאפשרת החברה גלישה של עד 2 גיגה-בייט מידי חודש עם תעריפי שיחה מחו”ל לישראל של 89 אגורות לדקת שיחה, כאשר משלוח SMS מחו”ל יעמוד על מחיר של 89 אגורות לכל הודעה ותעריף שיחה מקומית בחו”ל יעמוד על 89 אגורות לדקת שיחה גם כן.

המדינות בהן ניתן לנצל את חבילת הגלישה בחו”ל הכלולה בתכנית החדשה של Hot Mobile הינן: אוסטריה, איטליה, אנגליה, ארצות הברית, בולגריה, בלגיה, גרמניה, דנמרק, הולנד, טורקיה, יוון, סלובניה, ספרד, פולין, צ’כיה, צרפת, קנדה, קפריסין, רומניה, שבדיה ותאילנד.

טרם רישום לתכנית, נמליץ לקרוא את כל התנאים לתכנית באתר החברה – לחצו כאן למעבר לקובץ PDF המציג את פרטי התכנית.

השוואת מפרטים