דניאל קרייג מתוך "ספקטר"

דניאל קרייג מתוך "ספקטר" (תמונה: MGM)

הסרט ה-25 של ג’יימס בונד יגיע ב-2019 בבימויו של דני בויל

לאחר מכרזים, מאבקים וחוסר ודאות זמני, חברת יוניברסל (Universal) זכתה להפיץ את הסרט הבא בסדרת סרטי ג’יימס בונד (James Bond), שיהיה ה-25 במספר. ההפצה של הגרסה הדיגיטלית של הסרט תעשה על ידי חברת MGM, שהייתה אחראית להפצת הרוב המכריע של הסרטים.

יחד עם ההכרזה הזאת, חברת ההפקות EON, שאוחזת בזכויות לדמויות הסרטים אותן יצר הסופר איאן פלמינג (Ian Flemming), הכריזה גם על במאי הסרט. את הסרט יביים לא אחר מאשר דני בויל (Danny Boyle), במאי סרטי “טריינספוטינג”, “נער החידות ממומביי”, “127 שעות”, “28 יום אחרי”, ואף הפיק את טקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים בלונדון בשנת 2012. ללא ספק אחד מהבמאים הראויים ביותר להוביל את סיפורו של הסוכן הטוב ביותר של הוד מעלתה.

את ג’יימס בונד יגלם דניאל קרייג (Daniel Craig), וזו תהייה הופעתו החמישית בתפקיד, אחרי “קזינו רויאל”, “קוונאנטום של נחמה”, “סקייפול” ו”ספקטר“. אמנם קרייג אמר בראיון אחרי ספקטר שהוא “מעדיף להתאבד מאשר לשחק שוב בסרט בונד”, הוא התנצל מאז על ההתבטאות החריפה. כך או כך, סביר מאוד שזה יהיה סרט בונד האחרון שלו, והשמועות על הבונד הבא רצות כבר כשנתיים – שמועות שישארו בגדר שמועות בלבד בשנים הקרובות, כנראה.

עוד לא ידוע דבר על עלילת הסרט או השם שלו. הפקת “ג’יימס בונד 25” תתחיל ב-3 בדצמבר, סוף השנה הנוכחית, והסרט צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-8 לנובמבר 2019, וב-25 לאוקטובר בממלכה המאוחדת. עד אז, כמובן, התאריכים עשויים להשתנות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות