החלו צילומי אהבה בשחקים 2 עם טום קרוז

טום קרוז, אהבה בשחקים 2 טום קרוז, אהבה בשחקים 2 (תמונה: Tom Cruise / Twitter)

לפני כשנה הודיע טום קרוז (Tom Cruise) שהוא יפיק יחד עם פרמאונט (Paramount) המשך לאחד מהסרטים הגדולים והמפורסמים ביותר שלו, סרט שהיה מרכזי בלבסס את הקריירה הקולנועית שלו – “אהבה בשחקים” (Top Gun). וכמו שקרוז היה סנונית-הקרב הראשונה שהודיעה על הסרט, הוא גם הראשון לדווח על תחילת הצילומים.

הוא העלה לטוויטר ולאינסטגרם תמונה של מאבריק, גיבור הסרט אותו קרוז משחק, מסתכל על מטוס קרב. על התמונה מופיע הכיתוב “חוש את הצורך” (Feel the Need), רפרנס לציטטה מפורסמת מהסרט הראשון. תחת התמונה הופיע הכיתוב #Day1, מכריז בכך על תחילת הצילומים.

“אהבה בשחקים” היה סרט על אקדמיית הטייסים של חיל הים האמריקאי. הוא שילב אלמנטים של דרמה רומנטית, סרט מלחמה ומותחן ריגול, ובכך פנה למגוון רחב מאוד של קהלים – סרט “גברי” לנשים וסרט “נשי” לגברים. כך הוא הפך לסרט פולחן. הסרט החדש נקרא “אהבה בשחקים: מאבריק” (Top Gun: Maverick), ומלבד קרוז היו שמועות שגם ואל קילמר (Val Kilmer) יחזור לשחק בסרט זה. נכון לרגע זה, מלבד הבעת הרצון של קילמר לחזור לא היה דיווח רשמי על כך.

את “מאבריק” מביים ג’וזף קוסינסקי (Joseph Kosinski), במאי הסרט “אבדון” בכיכובו של קרוז. “חיל הים היום שונה מאוד משהוא היה ב-1986”, אומר קוסינסקי. “זה עולם אחר עכשיו, אז אי אפשר פשוט לעשות את הסרט הראשון שוב. הוא חייב להתאים את עצמו, אבל אני בהחלט רוצה ליצור מחדש את התחושה של הסרט, שנותן לך לצפות מהשורה הראשונה בעולם האווירי של חיל הים, ונותן להרגיש איך זה להיות בתוך מטוס קרב”.

אהבה בשחקים: מאבריק יגיע לבתי הקולנוע בארה”ב ב-12 ביולי, 2019.

השוואת מפרטים