בתסדה מכריזה על משחק Fallout חדש בשם Fallout 76

| יום שישי, 1 ביוני 2018, 14:11 | משחקים

חברת בתסדה הכריזה על משחק חדש בשם Fallout 76, שממשיך את קו משחקי Fallout של החברה. עם זאת, נראה כי הפעם המשחק יקבל כמה תפניות שיבדלו אותו ממשחקי Fallout שהכרנו עד היום. נראה כי ההבדל העיקרי הוא ש-Fallout 76 יהיה משחק אונליין, בניגוד למשחקים הקודמים בסדרה שהיו משחקים לשחקן יחיד.

השם, Fallout 76, מגיע ממקלט מספר 76 (Valut 76) שהוזכר כבר משחקי Fallout הקודמים. המקלט הזה נפתח רק עשרים שנים אחרי המלחמה הגרעינית שהשמידה את העולם, והיה בין הראשונים שנפתחו. ב-Fallout 3 ו-Fallout 4, למשל, אנו יוצאים מהמקלט יותר מ-200 שנים אחרי המלחמה ומוצאים יישובים וקהילות מגובשות. מי שיצא ממקלט 76 ודומיו כה מוקדם מצא עולם כאוטי ונטוש, ואלו היו החלוצים שהחלו לבנות את הקהילות שאנו רואים במשחקים האחרים.

לכן Fallout 76 אמור להיות משחק מאוד שונה. אל ההכרזה צורף טיזר קצרצר, בו אומר הקריין: "אחרי שהלחימה הפסיקה, והנשורת שקעה, הגיע הזמן לבנות מחדש". Fallout 76 יציג עולם הרבה יותר פראי, בלי ערים ויישובים גדולים, ללא קהילות מפותחות על פני הקרקע. סביר להניח שהעולם של Fallout 76 יהיה הרבה יותר מסוכן, עם שאריות טריות יותר מהמלחמה הגרעינית שהתרחשה רק שני עשורים קודם לכן. הטיזר עצמו מציג סביבה מעניינת, אולם לא חושף פרטים משמעותיים.

אולם מקורות המכירים את הפרויקט מסרו לאתר Kotaku כמה פרטים שלא נחשפו עדיין: נראה כי Fallout 76 יהיה משחק מרובה משתתפים, מעין משחק הישרדות אונליין, ברוח DayZ ו-Rust. יותר מכך, המשחק החל את דרכו כתוסף מולטיפלייר ל-Fallout 4, לפני שהפך להיות כותר בפני עצמו. עם זאת, Fallout 76 כן ישלב סיפורים וקווסטים, כמו משחקי התפקידים האחרים של בת'סדה, ונראה כי המשחק גם יכלול אפשרויות בניה, כצפוי.

לפי המקורות, המשחק נמצא בפיתוח לא רק במשרדי בת'סדה במרילנד, ארה"ב (המקום ממנו יצא Skyrim, למשל) אלא גם על ידי סטודיו נוסף שבבעלות בתסדה, שנמצא באוסטין, ועבד על משחק בשם BattleCry. BattleCry התמקד בקרבות גיבורים אונליין, אולם המשחק בוטל. ייתכן כי העקרונות שלמדו המפתחים של BattleCry יוכלו לבוא לידי יישום ב-Fallout החדש.

מקורות
Kotaku
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות