טריילר חדש לראלף ההורס 2 צוחק על השם של הסרט

ראלף ההורס 2 (תמונה באדיבות פורום פילם)

דיסני שיחררה טריילר חדש לסרט ההמשך ל”ראלף ההורס” (Wreck-It Ralph). בסרט החדש ראלף וחברתו ואנלופי יוצאים מעולם הארקייד אל האפשרויות האינסופיות של האינטרנט, והאתגר העצום נראה דווקא קטן ובר ביצוע – בכוונה או בטעות, ראלף הולך לשבור את האינטרנט, בסרט ששמו ההולם הוא “ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2” (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2). למה הוא שובר ולא הורס אותו? נראה שראלף שואל את אותה השאלה בדיוק.

בטריילר החדש אפשר לראות הרבה יותר מותגים גדולים מבטריילר הקודם – גוגל, אמזון, טוויטר, וכנראה עוד שמות גדולים רבים בעולם המרושת יופיעו. כמו כן, דיסני לא יכולה שלא לטפוח לעצמה על השכם ולדחוף כמה וכמה רפרנסים לעצמה פנימה, כולל דמויות מ”מלחמת הכוכבים” ושלל נסיכות דיסני. כמו שכבר ידענו מראש כשהוכרזו שחקני הסרט, רוב הנסיכות מדובבות על ידי המדובבות המקוריות שלהן – אך לדעת זה דבר אחד, ולראות/לשמוע במו עינינו/אוזנינו זה דבר שונה לגמרי.

מלבד מדובבות הנסיכות, ביניהן אידינה מנזל (Idina Menzel) מ”לשבור את הקרח”, מינג נה-וון (Ming Na-Wen) מ”מולאן” ופייג’ אוהארה (Paige O’Hara) מ”היפה והחיה”, לשני התפקידים הראשיים יחזרו שני הקולות הראשיים – ג’ון סי ריילי (John C. Reilly) בתפקיד ראלף, ושרה סילברמן (Sarah Silverman) בתפקיד וונלופי.

“ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2” צפוי לעלות למסכים בישראל ב-22 בנובמבר.

השוואת מפרטים