זיכרון AORUS DDR4 (מקור gigabyte)

זיכרון AORUS DDR4 (מקור gigabyte)

קומפיוטקס 2018: Gigabyte מכריזה על זכרונות DDR4 במותג Aorus עם RGB והפתעה

| יום רביעי, 6 ביוני 2018, 15:03 | חומרה, מחשבים

חברת גיגהבייט (Gigabyte), יצרנית חומרת המחשבים המוכרת הכריזה במהלך כנס המחשוב Computex 2018 המתקיים השבוע בטיוואן על כניסה לשוק הזיכרונות למחשבים נייחים עם קיט זיכרונות AORUS RGB מסדרת הגיימינג AORUS של החברה, כשהייחודי בהם הוא שלמרות שהקיט כולל 4 רכיבים של זיכרון, רק 2 מהם הם אכן זיכרונות עובדים בעוד הזוג שני נועד רק לאפקט ה-RGB.

אחרי ש-Gigabyte נכנסה לשוק האחסון עם השקת כונן ה-SSD מדגם UD PRO החברה נכנסת גם לשוק זיכרונות ה-DDR4 עם קיט ראשון ויחודי מסוג DDR4-3200 בנפח 16GB ב-2 רכיבים של 8GB כל אחד עם תזמוני 16-18-18-38 במתח 1.35V כשבנוסף לשני רכיבי הזיכרון הערכה תכיל 2 רכיבי דמה נוספים שנועדו לתאורת RGB בלבד.

ארבעת מודולי זיכרון AORUS (מקור gigabyte)

ארבעת מודולי זיכרון AORUS (מקור gigabyte)

רכיבי הדמה של Gigabyte הם פטנט רשום של החברה והם נראים זהים לזכרונות רגילים מלבד חוסר בחיבורים שיש בזיכרון רגיל. הרכיבים נועדו לאפשר אפקט RGB מלא של 4 זכרונות RGB בלוחות אם תומכים גם אם השימוש בפועל הינו רק בשני רכיבים כזכרונות אמיתיים.

זכרונות הדמה יעבדו בצורה דומה לזכרונות האמיתיים עם תוכנת ה-RGB Fusion של החברה לשליטה על אפקט התאורה שלהם.

קיט זכרונות ה-Aorus RGB LED DDR4 צפוי להיות זמין במהלך חודש יוני במחיר של 229 דולר.

בעולם של היום אי אפשר למצוא מוצר שנועד לתחום הגיימינג ללא תאורת RGB מובנית, השאלה היא לאן התחום יתפתח כשיצרנים מחפשים מקומות חדשים להכניס בהם גופי תאורת RGB נוספים מלבד אלו הקיימים כיום.

מקורות
gigabyte
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות