גאדג'טי מסקר: Xiaomi Redmi Note 5 בפתיחת קופסה והצצה ראשונה

הסמארטפונים מסין הצליחו לחדור לשוק הישראלי בצורה יוצאת מן הכלל, בזכות ההבטחה למחיר נמוך ותמורה גבוהה. אחת היצרניות הדומיננטיות בישראל (ובעולם), Xiaomi, מצליחה פעם אחר פעם להשיק מכשירים אטרקטיביים עם היצע עשיר מאוד בשוק הביניים. אחד הדגמים הבולטים ביותר הינו Xiaomi Redmi Note 5, שנחת לאחרונה בישראל וכולל מפרט מרשים, תג מחיר אטרקטיבי ונבדל בזכות המסך הגדול (5.99 אינץ').

סדרת ה-Note של שיאומי, לא להתבלבל עם זו של סמסונג המיועדת לשוק הפרימיום, הפכה במהרה לפופלרית מאוד בישראל. דגם ה-Redmi Note 5 מייצג אולי את השיא שלה עד כה ואנחנו רואים את כמות העניין שהוא יוצר באתר.

אריזתו של הרדמי נוט 5 סטנדרטית מאוד, קומפקטית ועם המראה הכתום האופייני למכשירי שיאומי. היא כוללת את כל הדברים הבסיסיים המגיעים עם סמארטפון שוק ביניים ובונוס קטן:

  • מכשיר Xiaomi Redmi Note 5
  • מטען שקע קיר
  • כבל USB A ל-MicroUSB
  • כיסוי מגן שקוף
  • ספרות \ כתב אחריות
Xiaomi Redmi Note 5 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

Xiaomi Redmi Note 5 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

חווית הפתיחה של ה-Xiaomi Redmi Note 5 לא מרגשת במיוחד, כצפוי ממכשיר שוק ביניים. אין ספק שהדגש כאן הוא על הסמארטפון עצמו, כאשר האריזה אינה כוללת אוזניות. כן תמצאו באריזה כיסוי מגן שקוף הנמצא בתוך אריזה לבנה ולא בולטת בכלל – שימו לב שלא תזרקו אותו בטעות.

מתחת לאריזת כיסוי המגן תמצאו את המכשיר. אני חייב לציין שאני לא מבין את ההחלטה להחביא אותו מאחוריה, שכן מדובר במכשיר נאה מאוד שיכול לעורר התפעלות במבט ראשון. האחיזה בו נעימה, איכות הבנייה נפלאה והעיצוב מרשים מאוד, דבר שגורם לשכוח לעיתים שמדובר במכשיר שוק ביניים. נחמד לחזור לתחושת המתכת, אחרי סדרה של מכשירים עם גב זכוכית שסקרנו לאחרונה.

סמארטפון Redmi Note 5 ארוך וצר, זאת בגלל הבחירה האופנתית לעשות שימוש במסך 18:9. גב המכשיר מציג מערך צילום בעל עיצוב מוכר מאוד, כן, כמו ה-iPhone X. הבחירה ב-MicroUSB לטעינה והעברת נתונים תמוהה מעוד בעינינו ועדיין, Redmi Note 5 מציע המון!

Xiaomi Redmi Note 5 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

Xiaomi Redmi Note 5 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות