חדשות E3 2018: חברת EA חשפה תאריך יציאה ל-Anthem של Bioware

מתוך המשחק Anthem (באדיבות EA)

במהלך אירוע EA PLAY, מסיבת העיתונאים של מפיצת המשחקים EA בתערוכת E3 בלוס אנג’לס, נחשף טריילר חדש ל-Anthem. מדובר במשחק הבא של Bioware, אחת מהמפחתחות הותיקות בשוק משחקי התפקידים. בסוף הטריילר נחשף גם תאריך היציאה של המשחק – 22 בפברואר 2019.

הטריילר חשף עוד קצת על העולם של Anthem. בעולם בו מתרחש המשחק האנושות הוכחדה כמעט לחלוטין  וכעת כל מה שנשאר מהאנושות חי בעיר מבוצרת שנקראת אנת’ם. אבל אי אפשר להיות לכודים כל הזמן – יש משאבים שצריך להשיג, וישנה גם הסכנה שהמפלצות והאויבים שהכחידו את האנושות יצליחו גם לפרוץ את החומות. לכן קיימים הג’אוולינים.

הג’אוולין (Javelin) הן חליפות שריון מכאני. כל ג’אוולין מצויד במערך של נשקים וגאדג’טים, ומסוגל לעוף. המשחק יתנהל בעולם פתוח, ויהיה מחובר לרשת – אפשר לשחק בו לבד, אבל אפשר גם לצוות עד ארבעה שחקנים יחד למשימות שונות.

עם ההצגה של הטריילר וההכרזה על תאריך היציאה, נפתחה גם האפשרות לרכישה מוקדמת של Anthem. כל מי שירכוש את המשחק עכשיו יקבל גישת VIP לדמו מוקדם של המשחק, שיהפוך לזמין בהמשך. בנוסף, תקבלו גם באנר ייחודי למשחק, נשק וחליפת שריון יחודיים למשחק – סט הריינג’ר מתוך כמה סטים של “לגיון השחר”. אם תרכשו את מהדורת Legion of Dawn של המשחק, תקבלו את כל הסטים לכל ארבע סוגי הג’אוולין הקיימים במשחק – Ranger, Colossus, Storm ו-Interceptor. יחד עם זה תקבלו גם את פס הקול של המשחק, ועוד.

Anthem מתוכנן לצאת ל-Xbox One, PlayStation 4 ומחשבים מבוססי Windows ב-22 בפברואר, 2019.

השוואת מפרטים