נחשף: The Division 2 יגיע במרץ, נפתחה הרשמה לבטא

| יום שלישי, 12 ביוני 2018, 12:00 | משחקים

משחק ההמשך ל-The Division יגיע ב-15 במרץ, 2019, למחשב האישי, Xbox One ו-PlayStation 4. כך נחשף במסיבת העיתונים של מיקרוסופט, על ידי המפתחת והמפיצה יוביסופט (Ubisoft), במהלך תערוכת E3 שבארצות הברית. בנוסף, תוך כדי מסיבת העיתונאים, יוביסופט פתחה באתר המשחק את האפשרות להירשם לבטא הציבורית שתיערך בהמשך.

יתרחש בעיר הבירה של ארצות הברית, Washington DC. אחרי הנופים המושלגים של ניו יורק במשחק הקודם, נראה כי The Division 2 יהיה שמשי וקייצי יותר. המיקום מאפשר למשחק גם להתחבר לתחושת השליחות והפטריוטיות של השחקנים, עם משימות מלהיבות כמו שחרור הקפיטול מכיבוש האויב. בסך הכל נראה כי The Division 2 דומה באופיו למשחק הקודם, אך הוא בהחלט נראה מרשים יותר, כנראה בזכות מנוע ה-Snowdrop של יוביסופט בגרסתו העדכנית יותר.

אל ההכרזה צורפו שני טריילרים – אחד עלילתי יותר במהותו, והשני מהווה הדגמה של המשחקיות. טריילר העלילה מספר לנו כיצד מגיפה חשוכת מרפא מוטטה את העולם. הטריילר מפרט כיצד נפלה עיר הבירה: לאחר עשרים ושבעה ימים בהם לא ניתן היה לעצור את הוירוס, האזרחים החלו להפגין, אולם הצבא האמריקני הפקיר אותם לגורלם ונסוג למקלטים. בינתיים, חלק מהאזרחים הצליחו לשרוד, ולהקים קהילות מתוך שברי האסון.

בטריילר המשחקיות ניתן לראות צוות המסתער על מטוס מפורק, חלקו שקוע במימי אגם רדוד כלשהו. כמובן, בין שברי המטוס ממתינים כמה אויבים, חלקם קשוחים במיוחד ("טנק") אשר מסוגלים לספוג כמות גדולה של נזק טרם יובסו. חברי הצוות משתפים פעולה, מדווחים ביניהם את ההתרחשויות, ומבקשים עזרה כאשר הם נקלעים לצרה, נתקעים בקרקע, או זקוקים לחיפוי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות