בתסדה מכריזה על The Elder Scrolls VI

| יום שני, 11 ביוני 2018, 15:30 | משחקים

בסביבות שש לפנות בוקר, מסיבת העיתונאים המושקעת של בתסדה עמדה לפני סיום. במהלך האירוע, שהתקיים במסגרת E3 בלוס אנג'לס, בתסדה הכריזה על המשכים למשחקים שאנו מכירים, על משחקים חדשים לגמרי, ועל ההשקות הצפויות בעתיד. רגע לפני הסוף, ואחרי שחשבנו שראינו כבר הכל, בתסדה חשפה את הדודבן שעל הקצפת. "זה המשחק שאתם כל הזמן מבקשים מאיתנו", אמרו, והכריזו על המשחק הבא בסדרת The Elder Scrolls, שנכון לעת זו נקרא פשוט "The Elder Scrolls VI".

משחקי התפקידים של סדרת The Elder Scrolls מתרחשים במקומות שונים ברחבי יבשת Tamriel הגדולה, כאשר כל משחק שם דגש על איזור שונה (בדרך כלל), עם תרבויות ייחודיות ונופים בהתאם. עם זאת, הפרט שכולם חיכו לשמוע – היכן יתרחש המשחק החדש? – לא נמסר. כמו כן, תאריך השקה והפלטפורמות להן מיועד המשחק לא נמסרו, אולם נראה כי המשחק מוגדר ככותר ל"דור הבא", מה שיכול לרמוז על שתי הסוגיות.

המשחק הקודם בסדרה, Skyrim, הפך ללהיט במהרה. המשחק שאב המוני שחקנים חדשים אל הסדרה, וסחף אחריו קהילה גדולה ויצרנית שפיתחה שלל מודים, תוספות ותכנים חדשים עבורו. עם זאת, Skyrim שוחרר לראשונה לפני למעלה משש שנים, ב-2011, ולאחר תקופה ארוכה של שקט מצד בתסדה, המעריצים החלו לחשוש כי המשחק הבא בסדרת The Elder Scolls לא נמצא כלל בתכנון. כעת נראה כי חששות אלו פגו.

מתוך הטיזר. צילום: בתסדה

היכן מתרחש המשחק?

אל ההכרזה צורף טיזר קצר, אשר מראה נוף רחב ידיים ואת כותרת המשחק. מעריצי The Elder Scrolls לא בזבזו רגע והחלו לנתח כל תמונה מהטיזר על מנת לגלות היכן יתרחש המשחק. ההצעה הבולטת ביותר היא כי מדובר ב-High Rock, איזור גדול שנמצא בחלק הצפון-מערבי של טמריאל. זהו איזור הררי הנושק לים, ביתם של ה-Bretons, בני אדם מיוחדים שהגיעו במקור מזיווג של כמה גזעים בטמריאל.

מי שמכיר היטב את סדרת The Elder Scrolls יודע כי ביקרנו כבר ב-High Rock, במשחק השני בסדרה, ששמו Daggerfall. למעשה, Daggerfall, שם המשחק ההוא, נלקח מעיר בעלת אותו השם הנמצאת ב-High Rock. למעט מיקומים נוסטלגיים, ב-High Rock ישנן כמה נקודות ציון מעניינות כמו עיר האורקים היחידה ביבשת, עיר-מדינה בשם אורסיניום (Orsinium), והמגדל "הבלתי שביר" (Adamantine Tower) המהווה חלק חשוב בפולקלור של טמריאל.

סביר להניח כי צפויה לנו המתנה ארוכה עד שהמשחק יגיע לחנויות. בתסדה מבקשת להראות כי אינה זונחת את סדרת The Elder Scrolls, וכי היא מודעת לציפיה של הגיימרים לכותר הבא בסדרה. ההכרזה מסמנת בעיקר את מפת הדרכים של Bethesda Game Studios, הסטודיו האמון על סדרת The Elder Scrolls: אחרי Fallout 76 יגיע תורו של Starfield החדש, ורק לאחר מכן The Elder Scrolls VI. אין לדעת מתי זה יקרה, אולם אנו יודעים כי יש למה לחכות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות