-פרסומת-

נטפליקס חושפת טריילר חדש לעונה השנייה של GLOW

נטפליקס (Netflix) שחררה טריילר מלא ראשון לעונה הבאה של GLOW. העונה השניה של דרמת ההאבקות צפויה להגיע לשירות הצפיה הישירה כבר בסוף החודש הזה, והטריילר מכין אותנו לבאות. GLOW הוא סיפור בדוי שמבוסס על מוסד ספורט אמיתי – Glorious Women of Wrestling, ליגת נשים בהאבקות שפעלה בשנות השמונים. בעוד שליגה כזאת פעלה באמת, הסיפור והדמויות של הסדרה בדויים לחלוטין.

גיבורת הסדרה היא רות’, אותה משחקת אליסון ברי (Alison Brie) מ”מד מן” ו”קומיוניטי”. לאחר שניסתה להצליח בהוליווד כשחקנית, רות’ מצאה את עצמה ואת הייעוד שלה דווקא בקריירת האבקות, יחד עם חברתה הטובה ביותר שהפכה ליריבתה המרה, אותה משחקת בטי גילפין (Betty Gilpin) מ”האחות ג’קי” ו”הסקס של מאסטרס”. שתיהן, יחד עם עוד קבוצה מגוונת ומעט מגוחכת של נשים, נאבקות תחת ידו המנחה של במאי גס רוח ומעט חסר כיוון, אותו משחק הקומיקאי מארק מרון (Marc Maron).

בטריילר החדש אפשר לראות שאחרי ההצלחה הקטנה אבל משמעותית של ליגת GLOW, המתאבקות צריכות להתמודד עם מספר אתגרים. מצד אחד, הן עדיין צריכות להוכיח את עצמן כבידור שמספיק מעניין בשביל ספוט קבוע בטלויזיה. מצד שני, החיים האמיתיים של המתאבקות עוברים טלטלות בגלל הפרסונות שלהן, וגם בגלל הלו”ז חסר הרחמים של הליגה.

העונה השניה של GLOW תגיע לנטפליקס ב-29 ביוני.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות