חברת Techland מכריזה על Dying Light 2, עם כריס אבלון בראש

| יום שלישי, 12 ביוני 2018, 16:30 | משחקים

במהלך מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (Microsoft) לקראת תערוכת E3, הוכרז המשחק Dying Light 2. המשחק מפותח על ידי Techland, המפתחת הפולנית שהייתה אחראית גם למשחק הראשון, משחקי Dead Island, Call of Juarez, ועוד. אחד הדברים הבולטים היה שהמשחק הוכרז על ידי כריס אבלון (Chris Avellone), שהוצג בעצמו בתור המנהל האומנותי של המשחק.

אבלון מגיע מתחום משחקי התפקידים, והוא אחד השמות הותיקים והגדולים בתחום. הוא היה הכותב ו/או המעצב הראשי במספר משחקים מהותיים, ביניהם Planescape: Torment, Fallout 2, Fallout: New Vegas, Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords, Neverwinter Knights 2: Mask of the Betrayer, ועוד. לאחרונה אבלון עזב את חברת Obsidian, ומאז השתתף במספר פרויקטים בתפקידים שסדר הגודל שלהם לא היה ברור. הפעם מדובר בתפקיד גדול במשחק גדול.

החיבור של אבלון ל-Dying Light 2 לא מובן מאליו. Dying Light הוא משחק הרפתקאות/הישרדות שמתרחש בעתיד פוסט-אפוקליפטי בו האנושות מתקיימת בערים הרוסות. ביום הגיבור יוצא אל ההריסות למצוא משאבים ולהזור לקהילה שלו, ובלילה הוא מסתתר מנחילים של בני אדם נגועים בוירוס קטלני שעושה אותם אלימים – זומבים, בפועל, רק שכאן הם לא נקראים ככה. אז איפה נכנס אבלון לתמונה?

הפיצ'ר החדש הכי בולט של Dying Light 2 הוא שהעולם צפוי להיות ריאקטיבי לחלוטין – כלומר לכל החלטה של השחקן יהיו השלכות שישנו את העולם, ויפתחו מסלולים חדשים שיהיו יחודיים לבחירות שהוא עושה. לדברי אבלון, מדובר במאות בחירות שונות ומשמעותיות שמעצבות את העולם ואת העלילה.

כרגע אין עוד פרטים על המשחק, אפילו לא תאריך יציאה. ידוע שהוא יהיה זמין לשלושת הפלטפורמות הגדולות: Xbox One, PlayStation 4 ומחשבים מבוססי Windows.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות