הוכרז: FIFA 19 יגיע ב-28 בספטמבר עם ליגת האלופות

צילום: EA

הגרסה הבאה של משחק הכדורגל הפופולארי, FIFA 19, תגיע ב-28 בספטמבר, כך נחשף על ידי EA במהלך תערוכת E3 שבלוס אנג’לס, ארצות הברית. המשחק יגיע, כצפוי, למחשב האישי ולקונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 ו-Switch של נינטנדו. EA הצליחה להשיג השנה את הזיכיון הרשמי של ליגת האלופות, אותו חטפה מידיו של PES.

החברה הציגה כמה אפשרויות חדשות במשחקיות. למשל, בעיטת “Shot in the Dark” שנותנת לשחקנים לבעוט לשער מיד עם קבלת הכדור, ודורשת תזמון מדויק מאוד. אם התזמון שלכם נכון, תוכלו לשלוח לשער כדורים שקשה מאוד לעצור – אך אם לא תדייקו, תבעטו את הכדור לשמיים וההזדמנות תאבד.

אפשרות חדשה ומעניינת ב-FIFA 19 תגיע בדמות “תוכנית משחק” (Game Plan), שתאפשר לכם לקבוע תוכניות טקטיות שונות בהתאם למצבכם במשחק. למשל, תוכלו לקבוע כי כאשר אתם בפיגור של נקודה, הקבוצה תשחק באופן אגרסיבי יותר כדי לסגור את הפער. או, אם אתם מובילים בשני שערים ומעלה, תוכלו לתכנן התנהגות הגנתית יותר כדי לשמור על ההובלה. תוכלו להחליף בין התוכניות במהלך המשחק עצמו.

אפשרויות נוספות כוללות את היכולת לקבוע תבניות ריצה עבור שחקני הגנה, לתת הוראות לשליטה על מרכז המגרש, סגנונות הגנה שונים לקבוצה, הטעיות, ואפילו שינויים קלים למצלמת המשחק כך שלא תחשוף (בטעות) את המהלכים שלכם טרם אתם מבצעים אותם.

למעט החידושים במשחקיות, FIFA 19 יציג גם את סיום הסיפור של אלכס האנטר (Alex Hunter), הכדורגלן עלום-השם שהתחיל את מסעו ככדורגלן מקצועי לפני שנתיים. ב-FIFA 19 נשחק בפרק השלישי והאחרון בטרילוגיה של האנטר, ובכך יסתיים הסיפור במצב “The Journey” המוקדש לכך.

השוואת מפרטים