אפליקציית אינסטגרם

תמונה באדיבות אינסטגרם

אינסטגרם תאפשר לכם לעקוב אחר זמן השימוש שלכם באפליקציה

| יום שני, 18 ביוני 2018, 13:30 | אפליקציות

הרשת החברתית אינסטגרם תאפשר לכם לעקוב אחר זמן השימוש שלכם בה בפרט, ובנוסף ינתנו למשתמשים אפשרויות להגביל את השימוש על ידי תזכורות כי הגיעו לרף הזמן המוצב, כך על פי אישורו של מנכ"ל אינסטגרם, קווין סיסטרום המגיע לצד הדלפה החושפת את האפשרויות החדשות.

בצילומי המסך החושפים את האפשרויות החדשות ניתן לראות כי עמוד הפרופיל האישי יעבור עיצוב מחדש, המביא עמו תפריט צדדי אשר יחליף את הקיים ויכלול את זוג הכפתורים הנמצאים על הפס העליון של העמוד. בתפריט החדש תוכלו לבחור באופציה להצגת סיכום השימוש באפליקציה, שם יופיע גרף החושף בפניכם את זמן השימוש באפליקציה בכל זמן נתון.

יוצרי האפליקציה מאפשרים לכם להשתמש בכלים המגבילים את השימוש הממושך ברשת. הכלי הראשון הניתן למשתמש מאפשר ליישומון לשלוח התרעה כאשר חציתם את רף זמן השימוש אשר הצבתם לעצמכם מלכתחילה, מה שיזכיר לכם לעצור את הגלישה באפליקציה ולעבור לדברים אחרים.

הכלי השני המיועד לצמצום השימוש יגביל את כמות ההתראות הנשלחות אליכם ממנה. תחת קטגוריה זו תוכלו לבחור אילו התראות לקבל מהאפליקציה (הודעות, פתיחת שידור חי וכו') ואילו לא. מצב נוסף הניתן לשימוש הוא מצב "נא לא להפריע" פנימי, שיגרום לכך שלא תקבלו שום התראה מהאפליקציה הזו בלבד וכך לא תמשכו פנימה מכל צלצול.

זמן ההגעה של העדכון המוצג אינו ידוע בשלב זה, אך ניתן לשער כי הפיצ'ר המוצג לוקח חלק בגרסת הבטא של האפליקציה ויגיע בשלב מאוחר יותר לקהל הרחב.

תפריטי אינסטגרם

תמונה: Jane Manchun Wong

מקורות
TechCrunch
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות