אינסטגרם משיקה את אפליקציית IGTV – מתחרה אנכית ליוטיוב

מתוך אירוע ההכרזה על IGTV (תמונה: אינסטגרם) מתוך אירוע ההכרזה על IGTV (תמונה: אינסטגרם)

לאחר שצמחה הרשת החברתית אל מעבר למיליארד משתמשים מוקדם יותר השבוע, פותחת אינסטגרם בתחרות ישירה מול יוטיוב עם אפליקציית IGTV הכוללת סרטונים ארוכים הרבה יותר בתצורה אנכית בלבד, המיועדת עבור צרכני התוכן בסמארטפונים.

מעל מיליארד משתמשים יראו את הסרטונים באפליקציית IGTV דרך המלצות של האפליקציה הראשית של אינסטגרם או דרך הורדת האפליקציה בנפרד. עם זאת, מסתמכת אינסטגרם על כך שהמשתמשים מהרשת החברתית יעברו ברובם לשימוש נפרד גם ב-IGTV, זאת באמצעות ההמלצות המופיעות בדף הראשי של האפליקציה.

לעומת יוטיוב, הדורשת מכם לבחור את התוכן אותו אתם רוצים לראות, IGTV תתחיל לנגן את הסרטון הראשון המופיע ברשימת ההשמעה הראשית באופן ישיר, כך שברגע שתיכנסו לאפליקציה, צריכת התוכן תחל בצורה מיידית, ממש כמו מה שקורה כשמדליקים טלוויזיה.

מבט לתוך אפליקציית IGTV (תמונה: אינסטגרם)
מבט לתוך אפליקציית IGTV (תמונה: אינסטגרם)

היישומון מחלק את חווית הצפייה שלכם לארבע קטגוריות – בשבילך, במעקב, פופולריים והמשך צפייה. בקטגוריית “בשבילך” תמצאו תוכן המבוסס על נושאי העניין שלכם, בקטגוריית “במעקב”, ניתן לראות סרטונים מהאנשים שאתם עוקבים אחריהם באפליקציה הראשית, ובקטגוריית פופולריים תגלו סרטונים פופולריים מרחבי הרשת.

לצד הדברים הללו, באפליקציה החדשה תוכלו לפרסם סרטונים באורך של שעה, לעומת דקה ברשת החברתית המרכזית. בשלב זה גילינו מעט יוצרי תוכן מרכזיים כמו MKBHD ו-UnboxTherapy, זאת יחד עם יוצרי תוכן מפורסמים יותר כמו קים קרדשיאן, סלינה גומז ועוד. חובבי הכדורגל יוכלו למצוא בשלב זה את האינסטגרם של מאור בוזגלו, ריאל מדריד, ברצלונה ורבים נוספים.

אפליקציית IGTV בתוך אינסטגרם (תמונה: אינסטגרם)
אפליקציית IGTV בתוך אינסטגרם (תמונה: אינסטגרם)

את IGTV תחל לשלב אינסטגרם באופן גלובלי באפליקציה הראשית החל מהשבועות הקרובים, כאשר האפליקציה הייעודית זמינה להורדה דרך חנות ה-Play Store כבר מרגע זה.

עוד לא עוקבים אחרי גאדג’טי באינסטגרם? חפשו gadgetycoil באפליקציה או גשו לעמוד שלנו באתר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים