Halo (מקור: Microsoft)

Halo (מקור: Microsoft)

רשת Showtime מפיקה סדרת טלוויזיה למשחקי Halo

מאז הכותר הראשון מ-2001, סדרת משחקי Halo פרצה גבולות וסללה דרכים בעולם הגיימינג. ובכל השנים הללו, היו ניסיונות רבים של הסדרה לפרוץ לעולם הקולנוע והטלוויזיה. היו מספר הפקות שיצאו לאור, אבל שום דבר שהגיע למסך הגדול או לרשת פריים טיים לא הצליח להגיע לפריצה משמעותית.

לכן ההכרזה הבאה היא אכן צעד גדול מאוד למותג – רשת Showtime, שעומדת מאחורי סדרות אלמותיות כמו "דקסטר", "ריי דונובן", "הומלנד", "שיימלס" ו"מיליארדים", מפיקה סדרה המבוססת על היקום של Halo. ולדברי דיוויד נווינס (David Nevins), מנכ"ל Showtime, זו גם הסדרה השאפתנית ביותר של הרשת עד כה.

הסיפור של Halo מתרחש במאה ה-26, במציאות בה האנושות נלחמת מלחמת הישרדות נגד גזע חייזרים עוצמתי, שמכונה פשוט "הברית" (The Covenant). מי שמובילים את המלחמה מהצד האנושי הם חיילי-על מהונדסים גנטית הנקראים "ספרטנים" – כשהגיבור של רוב המשחקים הוא ספרטני שמכונה פשוט "מאסטר צ'יף". אין עוד שום פרטים על העלילה של סדרת הטלוויזיה, אבל סביר מאוד שמאסטר צ'יף יהיה דמות מרכזית בה, אם לא הגיבור הראשי.

את הסדרה יכתוב ויוביל קייל קילן (Kyle Killen), יוצר הסדרה "להתעורר". חלק מהפרקים יבוימו על ידי רופרט וייאט (Rupert Wyatt), במאי סרטי "כוכב הקופים" החדשים. צילומי הסדרה צפויים להתחיל בתחילת 2019, והיא תופץ בין-לאומית על ידי רשת CBS.

מקורות
Microsoft
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות