מתוך הסרט "זה" (באדיבות גלובוס מקס)

מתוך הסרט "זה" (באדיבות גלובוס מקס)

החלו הצילומים לסרט "זה: חלק 2" עם קאסט מרשים של שחקנים

סרט האימה "זה" המבוסס על הספר של סטיבן קינג יחזור לבתי הקולנוע לחלק שני ב-6 בספטמבר, 2019, תחת השם "זה: חלק 2" (IT Chapter Two). הסרט החדש יעסוק באותם ילדים אותם ביקר הליצן האימתני פניוויז (Pennywise) בסרט הראשון, רק שכעת עברו 27 שנים והם כבר מבוגרים.

אולפני האחים וורנר מודיעים כעת על תחילת הצילומים לסרט שייצא בשנה הבאה ויחד עם ההודעה חושפים גם את סיפור העלילה הכללי ואת צוות השחקנים המרשים שיגיע לגלם את דמויות הילדים עכשיו כשהם כבר מבוגרים. מכיוון שהליצן פניוויז חוזר לבקר את תושבי העיירה דרי (Derry) בעיר מיין מידי 27 שנים, כעת הילדים אותם ביקר כבר מבוגרים שנפגשים מחדש וסביבם עלילת הסרט.

את הליצן פניוויז יחזור לגלם ביל סקארסגארד (Bill Skarsgard) גם בסרט ההמשך ואליו יצטרף גם צוות הילדים שכיכבו בסרט הראשון, כאשר בנוסף נראה גם את ג'יימס מקאבוי (James McAvoy) מסרטי אקס-מן החדשים, ספליט ובקרוב גם סרט ההמשך Glass, שיגלם את דמותו של ביל, ג'סיקה צ'סטיין (Jessica Chastain) מ"כוננות עם שחר" ו"מאמה" שתגלם את בוורלי, ביל היידר (Bill Hader) המשחק כיום בסדרה "בארי" של HBO יגלם את דמותו של ריצ'י, אייזיאה מוסטפה (Isaiah Mustafa) מהסדרה Shadowhunters יגיע בתפקיד מייק, ג'יי ריאן (Jay Ryan) מהסדרה Mary Kills People יגלם את בן, ג'יימס רנסון (James Ranson) מ"הסמויה" יגלם את אדי ואנדי בין (Andy Bean) יגלם את סטנלי.

צוות השחקנים בסרט "זה: חלק 2" (תמונה באדיבות Warner Bros)

צוות השחקנים בסרט "זה: חלק 2" (צילום: Brooke Palmer, תמונה באדיבות Warner Bros)

הסרט IT הראשון זכה להצלחה לא קטנה בבתי הקולנוע ברחבי העולם, עם הכנסות העולות על 700 מיליון דולר. את סרט ההמשך יביים אנדי מושייטי (Andy Muschietti) שביים גם את הסרט הראשון. את התסריט כתב גארי דוברמן (Gary Dauberman) שכתב בעברו סרטי אימה נוספים כמו אנאבל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות