דיווח: פייסבוק נמצאת במגעים להפקת סדרה דוקומנטרית בכיכובו של כריסטיאנו רונאלדו

כריסטיאנו רונאלדו (צילום: פייסבוק) כריסטיאנו רונאלדו (צילום: פייסבוק)

בזמן שעולם הספורט עסוק בדיווחים על כוונתו של שחקן הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו לעזוב את ריאל מדריד ולהצטרף בעונה הבאה לשורותיה של יובנטוס מהליגה האיטלקית, מתפרסם ברשת דיווח מעניין לא פחות. על פי המגזין האמריקני Variety, הרשת החברתית פייסבוק נמצאת במגעים מתקדמים עם הכוכב הפורטוגלי לצורך הפקת סדרה דוקומנטרית בת 13 פרקים שתתעד את חייו מקרוב.

הסדרה הדוקומנטרית שמעוניינת פייסבוק להפיק יחד עם רונאלדו מיועדת לשידור בלעדי בפלטפורמת Facebook Watch, שזמינה נכון לרגע זה בארה“ב בלבד ועתידה להגיע בקרוב גם לבריטניה. אם הפקת הסדרה אכן תצא בסופו של דבר אל הפועל – היא תוגדר כפרויקט היקר ביותר של פלטפורמת השידורים מבית פייסבוק, שכן מעבר לעלויות התכנון וההפקה, יקבל רונאלדו מפייסבוק תשלום בגובה 10 מיליון דולר לפחות – כך נמסר למגזין Variety.

בחירתה של פייסבוק ברונאלדו איננה מקרית. הספורטאי המוערך זוכה לאהדה הולכת וגוברת ברשת החברתית, כאשר עמוד המעריצים הרשמי שלו הוא הפופולארי ביותר בקטגוריית הספורטאים, עם יותר מ-120 מיליון עוקבים (לשם השוואה: ליונל מסי מברצלונה עם 90 מיליון עוקבים וניימאר מפריז סן-ז‘רמן עם 61 מיליון ”בלבד“). בנוסף, ייתכן שהרמזים שפיזר השחקן במהלך העונה החולפת על עתידו המקצועי ועל התרופפות הקשרים עם הנהלת ריאל מדריד דירבנו את אנשי פייסבוק לבחור דווקא בו.

גם אם הפקת הסדרה הדוקומנטרית על חייו של כריסטיאנו רונאלדו לא תצא אל הפועל, יוכלו בפייסבוק להתנחם בעובדה שחותמו של השחקן יוטבע בשירות Facebook Watch בדרך אחרת. בחודש מאי האחרון חתם השחקן על חוזה הקושר אותו להפקה של סדרת טלוויזיה עלילתית עבור פייסבוק. רונאלדו, שיהיה חלק בלתי נפרד מצוות ההפקה, יגולל בסדרה את סיפורה של קבוצת כדורגל נשים מניו-יורק הנתקלת בקשיים תדמיתיים וחברתיים בדרך להצלחה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים