-פרסומת-

טריילר חדש לסדרה כתום זה השחור החדש חושף תאריך יציאה לעונה 6

נטפליקס (Netflix) שיחררה טריילר ראשון לעונה השישית של “כתום זה השחור החדש” (Orange is the New Black). הטריילר מראה שחייה ההזויים של פייפר יגיעו שוב למסכים שלנו ב-27 ביולי הקרוב, כלומר בסוף החודש הזה. יש לציין שמדובר בתאריך היציאה של העונה בנטפליקס בארצות הברית – בישראל התמונה מעט שונה.

מאז כניסתה של נטפליקס לארץ, היא הציגה את “כתום זה השחור החדש” בפיגור של שתי עונות – תוצאה של הסכמי הפצה עם מפיצות וספקיות תוכן מקומיות בישראל. אף על פי שמדובר באחת מסדרות הדגל של נטפליקס, זה עדיין המצב. למעשה רק לאחרונה הגיעה העונה הרביעית לשירות הצפיה הישירה בישראל – לקראת יציאתה של העונה השישית.

איפה תוכלו לצפות בעונות 5 ו-6? בשירותים הישראלים. מ-HOT נמסר כי העונה השישית של כתום זה השחור החדש תעלה במלואה ל-Xtra VOD ותשודר מידי ערב גם ב-HOT HBO החל מיום שבת, ה-28 ביולי.

“כתום זה השחור החדש” היא סדרתה האחרונה של ג’נג’י כהן (Jenji Kohan), יוצרת “הדשא של השכן”. הסדרה מבוססת על ספר, שמספר את סיפורה האמיתי של אישה שנכנסה לכלא נשים לשנה, בעקבות פשע קטן שביצעה. והשנה הזאת נמשכת נצח – העונה הקודמת, למשל, התפרסה על מספר ימים בלבד. כעת, בעונה החדשה, נדמה שגיבורות הסדרה נכנסות לאגף עם אבטחה מירבית, שבו הן מפוזרות בין שתי קבוצות בעלות יריבות ותיקה, מה שצפוי להקשות על חייהן עוד יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות