אינסטגרם

אינסטגרם מוסיפה אפשרות לשאול שאלות דרך הסטורי

| יום רביעי, 11 ביולי 2018, 09:30 | אפליקציות

הרשת החברתית אינסטגרם ממשיכה לגדול מרגע לרגע, ולאחר שהכירה לנו את הסקרים החדשים ואת האימוג’י הנגלל כדירוג, כעת מוסיפה אינסטגרם לאפליקציה אפשרות לפרסם שאלות לעוקבים דרך הסטורי שלכם. את השאלה תוכלו להוסיף לכל תמונה או סרטון אותם אתם מעלים לסיפור, שם תמצאו את האפשרות החדשה להוסיף שאלה עליה יוכלו לענות העוקבים שלכם.

העיקרון הוא פשוט, אתם מעלים סטורי, מוסיפים שאלה לבחירתכם החופשית והעוקבים עונים. אך מעבר לחלק הפשוט, לאחר שהעוקבים ענו על השאלה שלכם תוכלו לצפות בכלל התשובות באותו החלון בו אתם רואים את מספר הצפיות של הסטורי לצד נתונים נוספים. בנוסף לכך, ניתן להשיב בחזרה לעוקבים בהם תבחרו, מה שיצור עבורכם סטורי אוטומטי נוסף עם אפשרות להכנסת התשובה שלכם.

Instagram Story Questions (תמונה: Instagram)

Instagram Story Questions (תמונה: Instagram)

על מנת לשמור על הפרטיות, במידה ותבחרו לשתף שאלה של אחד העוקבים ולענות עליה, שם העוקב ותמונתו לא יופיעו לכלל העוקבים שלכם. מה שמותיר אתכם כאנשים היחידים שיכולים לדעת מי שאל את השאלה ומה ברצונכם לעשות עם זה. הפיצ’ר נוסף לאפליקציה החל מגרסה 52 וזמין לשימוש במכשירי אנדרואיד ו-IOS כאחד כבר בשלב זה.

פיצ’רים קודמים אותם הוסיפה אינסטגרם ליישומון שלה הם האימוג’י המתיר למשתמשים “לדרג” עד כמה הם מסכימים, זאת באמצעות העלאת רמת החוזק של האימוג’י. גם אפשרות הסקרים עובדת בצורה דומה ומספקת ליוצרי תוכן להבין את הקהל שלהם על ידי שאילת שאלות וחלוקת הקהל לפי דעה. את הנתונים של הסקרים ניתן באופן זהה לפרסם לאחר סיומם, או לחילופין, לשמור את המידע לעצמכם.

מקורות
instagram press
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות