רשמו ביומנים: אלו תאריכי הבטא של Call of Duty: Black Ops 4

נראה כי הבטא של Call of Duty: Black Ops 4 מעבר לפינה. אקטיביז’ן פרסמה את התאריכים בהם יתקיימו בדיקות הבטא השונות למשחק, עבור הפלטפורמות אליהן יגיע: Xbox One, PlayStation 4, והמחשב האישי. מיותר לציין כי השתתפות בבטא תאפשר לכם להתנסות במשחק טרם יציאתו, ללא תשלום – ועל כן שחקנים רבים מעוניינים להשתתף.

אלו התאריכים שנחשפו, לפי סדרם הכרונולוגי:

  • אקסלוסיבי לפלייסטיישן 4: בטא של משחק המולטיפלייר תתחיל ב-3 באוגוסט בשעה שמונה בערב (שעון ישראל) ותימשך עד ה-6 באוגוסט באותה שעה. זהו אירוע אקסולסיבי של סוני, כך ששחקני ה-PlayStation 4 יזכו להיות הראשונים המתנסים במשחק.
  • בטא פתוחה לקונסולות: סבב בדיקות לקונסולות יחל ב-10 באוגוסט, בשעה שמונה בערב (שעון ישראל) עד ה-13 באוגוסט באותה שעה. סבב זה יכלול גם את ה-Xbox One בנוסף על ה-PlayStation 4.
  • המחשב האישי: ב-10 באוגוסט יוכלו לשחק גיימרים בעלי Early Access למשחק. יום לאחר מכן, ב-11 באוגוסט, הבטא תיפתח לכל השחקנים. הבטא למחשב תתנהל על שרתי Battle.net של בליזארד, ותסתיים גם היא יחד עם סבב הבטא של הקונסולות ב-13 באוגוסט.

בכל הגרסאות הבטא תוכלו לשחק בשש מפות מולטיפלייר. שתיים מתוך שש המפות הללו הן חדשות לגמרי, ומופיעות בפעם הראשונה. המפות יהיו זמינות במצבי המשחק Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search & Destroy, ומצב Control. בין הדמויות שיעמדו לרשותכם תוכלו לבחור את Nomad ואת Prophet, לצד דמויות חדשות שעוד לא נחשפו. השחקנים שישתתפו יוכלו לקבל מטבע לפתיחת תכנים נוספים במשחק המלא, לכשיגיע.

לסיום, אקטיביז’ן הודיעה כי גם מצב הבאטל-רויאל החדש של הסדרה, Blackout, יקבל סבב בדיקות משלו. עם זאת, Blackout יגיע לסבב בדיקות בשלב מאוחר יותר. החברה לא פירטה תאריך מסוים, אך הודיעה כי הבדיקות למצב המשחק החדש והמסקרן יתרחשו ככל הנראה בספטמבר.

Call of Duty: Black Ops 4 מגיע ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-12 באוקטובר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות