אלו השעונים החכמים הצפויים להיחשף בחודשים הקרובים

LG Watch Style/Galaxy Gear S3/Apple Watch 3 (תמונות: אפל, סמסונג, LG) LG Watch Style/Galaxy Gear S3/Apple Watch 3 (תמונות: אפל, סמסונג, LG)

כשרק לפני כשבוע בלבד נחשפו פרטים אודות השעון החכם החדש מבית סמסונג אשר צפוי להיקרא Galaxy Watch, הפרטים ממשיכים להגיע וחושפים כי גם שאר חברות הענק כמו LG ואפל עתידות לחשוף את השעונים החכמים מתוצרתן החל מהחודש הנוכחי. הראשונה לפתוח את המירוץ תהיה LG, כאשר זו עשויה להכריז על זוג שעונים חכמים כבר בחודש זה.

זוג השעונים החכמים עליהם תכריז חברת LG יגיעו עם מערכת ההפעלה Wear OS (לשעבר Android Wear), וכאמור לעיל, יראו אור ראשון כבר בשבועות הקרובים. כחודש אחריה עתידה סמסונג להכריז על דגם ה-Galaxy Watch החדש, אשר ימחק את מותג ה-Gear S אותו אימצה החברה לסדרות השעונים החכמים האחרונות מתוצרתה.

דגם ה-Galaxy Watch עשוי להציע את מערכת ההפעלה הביתית Tizen, או לחילופין, ועל פי הדיווחים האחרונים, יהווה את צעדיה של החברה הדרום קוריאנית חזרה לתוך מערכת ההפעלה של גוגל לשעונים חכמים, הנקראת כיום Wear OS. מעבר לכך, השעון צפוי להגיע מצויד בפיצ’רים חדשים לביצוע אינטרקציות עם הממשק, סוללת 470 מיליאמפר/שעה, חיישן למדידת לחץ הדם ועוד. את שינוי שם המותג מסביר הדיווח כמהלך שנעשה כדי להדגיש שהשעון העתידי יאפשר התממשקות ועבודה טובה יותר עם מכשירי הגלקסי של החברה בפרט.

אחרונה לסגור את החגיגה תהיה אפל, אשר צפויה לערוך אירוע ב-4 בספטמבר, במקביל לתערוכת הטכנולוגיה IFA המתרחשת בין ה-31 באוגוסט ל-5 בספטמבר. באירוע זה עשויה אפל להכריז על זוג שעונים חדשים בגדלים משודרגים, יחד עם שיפור לחיישן בדיקת דופק הלב. השעון הראשון מתוצרתה צפוי להגיע עם מסך בגודל 1.57 אינץ’ והשעון השני עם מסך בגודל 1.78 אינץ’.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים