הוכרז: ההרחבה הראשונה של Pillars Of Eternity 2 תגיע באוגוסט

| יום שלישי, 17 ביולי 2018, 14:30 | משחקים

חברת Obsidian Entertainment, המפתחת את Pillars of Eternity 2, הודיעה כי הרחבה למשחק תגיע ב-2 באוגוסט. ההרחבה תיקרא "Beast of Winter" ("חיית החורף"), ותעלה עשרה דולרים, או בחינם לרוכשי ה-Season Pass (עשרים וחמישה דולרים). מדובר בהרחבה ראשונה מתוך שלוש המתוכננות למשחק. לצד השקת חבילת ההרחבה, יגיעו גם טלאי 2.0 למשחק הבסיס, וגם חבילת התוכן החינמית "Deck of Many Things".

Pillars of Eternity II: Deadfire הוא ההמשך של משחק התפקידים המוערך Pillars of Eternity. המשחק הראשון יצא ב-2015, וההמשך יצא מוקדם יותר השנה, במאי 2018. המשחק ממשיך את סגנון ה-RPG ההדוק של קודמו, וזמין למחשב האישי (Windows, Linux, macOS). המשחק יגיע גם לקונסולות ברבעון האחרון של 2018.

בהרחבה, השחקנים יגיעו לאי נידח שיושביו סוגדים לאל רימרגנד (Rymrgand), אל ההרס, המוות והמחלות, שידוע גם בכינוי "חיית החורף". כאשר תגיעו לאי המושלג, האזרחים המקומיים יערכו לכבודכם סעודה, לציון שובל ההרס שהותרתם אחריכם במסעותיכם עד כה. הסיפור יתמקד במכת כפור שאותה הביא רימרגנד על האי, כפור כבד כל כך עד שהוא מאיים על כל אאורה (Eora), עולם המשחק של Pillars of Eternity.

למרות הקור הכבד והאווירה המדכאת, יוצרי המשחק מבטיחים כי לסיפור ישנו פן הומוריסטי. "מן הסתם, אנחנו לא רוצים ליצור הרחבה מדכאת במיוחד", אמר אלק פריי (Alec Frey), מפיק בכיר בצוות. "זאת בהחלט הזדמנות בשבילנו להראות איך אנשים מרגישים במצב כזה, אבל גם להראות את ההומור שבזה."

מקורות
RPS
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות