סוני (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

סוני תערוך אירוע הכרזה בתערוכת IFA 2018; צפויה להציג את ה-Xperia XZ3

חצי שנה כמעט וחלפה לה מאז מועד הכרזה על דגם ה-Xperia XZ2, מה שאומר כי סוני כבר מתכוננת להכרזה על מכשיר דגל חדש. אך עם ההשקה המאוחרת של ה-Xperia XZ2 Premium, אשר פגש את ידי הלקוחות הראשונים בעולם רק בשבוע האחרון, הדבר מרגיש כאילו החברה מכריזה על מכשיר נוסף בהפרש של חודש בודד.

מידע אמין או הדלפה ממקור פופולרי לא הופיעו ברחבי הרשת עד למועד זה, כך שהפרטים אודות דגם ה-XZ3 נותרים כלוט בערפל. מנגד, נוכל לשער כי המכשיר יגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 845, לצד רכיב זיכרון RAM על סך 6 גיגה-בייט ונפח אחסון המתחיל ב-64 גיגה-בייט וניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

בדומה לדגם ה-XZ2 Premium, גם סמארטפון הדגל העתידי צפוי לשלב את מערך הצילום הכפול בגבו, יחד עם אפשרויות הצילום החדשות ב-ISO אסטרונומי העומד על ערך של כ-51 אלף בזמן צילום תמונות וכ-12 אלף בזמן צילום וידאו. הפרט הבודד אשר הודלף אודות המכשיר נוגע בקיבולת הסוללה, וטוען כי זו תסתכם בקיבולת ממוצעת של 3240 מיליאמפר/שעה.

לצד הדברים הללו, את האירוע צפויה לערוך החברה במסגרת תערוכת IFA 2018 שבברלין, ב-30 באוגוסט ובשעה 1 בצהריים לפי זמן מקומי. נוכל לשער כי הסמארטפון העתידי יגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0, כאשר זה מצויד במסך ברזולוציית +Full HD ובזוג מצלמות סלפי בחזיתו.

מעבר לכך, יחד עם דגם ה-Xperia XZ3 הסטנדרטי, סוני צפויה להכריז גם על מכשיר ה-Xperia XZ3 Premium אשר פרטיו הודלפו לפני כחודש בלבד. מנגד, נדמה כי החברה תבחר שלא להכריז על המכשיר בתערוכת IFA הקרובה, זאת עקב ההשקה המאוחרת של דגם ה-XZ2 Premium.

מקורות
phonearena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות