צפו בטריילר: מצב הזומבים של Black Ops 4 עם טיגריסים אל-מתים

משחק ה-Call of Duty הבא, Black Ops 4, יקבל כמו קודמיו מצב זומבים. כעת משחררת אקטיביז’ן טריילר לסיפור של מצב הזומבים הבא. הטריילר מציג את הסיפור של המצב החדש, הדמויות שנוכל לפגוש, סביבות בהן נילחם וגם סוג מפתיע למדי של אויב חדש.

מכל המקומות האפשריים, הטריילר מתחיל על ספינת ה”טיטאניק” המפורסמת, שם אויב כלשהו מטיל כישוף שהופך את מלחי הספינה לזומבים. צוות הגיבורים שלנו נלחם בזומבים על סיפון הספינה המוכרת, תוך כדי שימוש במגוון כלי נשק, פגיונות מיוחדים ויכולות שונות.

הטריילר לא עוצר שם, ומציג לנו גם סביבה שנראית כזירת גלדיאטורים, עם קהל הצופה במתרחש. למרות שהסביבה נראית כקולוסיאום עתיק, זה לא מפריע לצוות הגיבורים להשתמש בכלי נשק מודרניים לחלוטין, ולהלחם בגלים של זומבים. יש גם הפתעות בזירת הגלדיאטורים האל-מתים: לפתע יוצא אל הלוחמים מה שנראה כטיגריס-זומבי.

ניתן גם לראות את ארבעת הדמויות הראשיות בסיפור. נראה כי הקריינית, סקרלט רודס (Scarlett Rhodes) היא אחת הדמויות המרכזיות: היא מחפשת אוצרות עתיקים, וחיפושיה מביאים אותה לסביבות המשוגעות שניתן לראות בטריילר. יש לציין כי למעט מצב הזומבים, Black Ops 4 יציג לראשונה גם מצב משחק ברוח Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops 4 מגיע ב-12 באוקטובר ל-PlayStation 4, Xbox One, ולמחשב האישי.

השוואת מפרטים