טריילר ראשון לסרט גלאס של שאמלאן נחשף בקומיק קון

תמונה: Universal Pictures

בכנס קומיק-קון (Comic-Con) בסן דייגו הוצג לראשונה הטריילר ל”גלאס” (Glass). “גלאס” הוא סרטו הבא של מ. נייט שאמלאן (M. Night Shyamalan), ומהווה סרט המשך לשני סרטים נפרדים – “בלתי שביר” (Unbreakable) משנת 2000 ו”ספליט” (Split) מ-2016.

במבט ראשון אין קשר בין הסרטים. “בלתי שביר” הוא סרט בכיכובו של ברוס וויליס (Bruce Willis), שמגלה יום אחד שהוא בלתי פגיע. למעשה הוא היה בלתי פגיע כל חייו, אבל לא שם לב לזה עד שהוא שרד תאונת רכבת קטלנית ללא שריטה. “ספליט” הוא סרט בו ג’יימס מקאבוי (James McAvoy) מסדרת “אקס-מן” משחק את הנבל. הוא סובל מפיצול אישיות חמור, וחוטף שלוש נערות במטרה להאכיל אותן ל”חיה” – האישיות המסוכנת ביותר שלו. הקשר בין הסרטים נחשף בסוף “ספליט”, כאשר דמותו של וויליס מ”בלתי שביר” מופיעה לרגע, אך ורק במטרה לקשר את השניים.

הטריילר של “גלאס” חושף את שניהם בבית משוגעים, יחד עם סמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson), ששיחק את המנטור של וויליס ב”בלתי שביר” וגם את הנבל בסרט. תחת השגחתה של רופאה שמשוחקת על ידי שרה פולסון (Sarah Paulson) מ”אימה אמריקאית”, הם אמורים להחלים משגעון הגדלות שגורם להם לחשוב שיש להם כוחות על. אלא שהטריילר עצמו מבהיר במהרה שאין כאן שגעון גדלות, ושהכוחות שלהם אמיתיים בדיוק כמו שחשבנו. בסרט תשתתף גם אניה טיילור-ג’וי (Anya Taylor-Joy), גיבורת “ספליט”, שבינה לבין הרוצח מפוצל האישיות נוצר קשר מיוחד.

“גלאס” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-18 בינואר 2019.

השוואת מפרטים