דיווח: סמסונג תכריז על רמקול חכם המריץ את העוזרת האישית Bixby ב-9 באוגוסט

סמסונג (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

על פי הדיווח האחרון מבית ה-Wall Street Journal, סמסונג מתכננת להכריז על רמקול חכם חדש המריץ את העוזרת האישית Bixby באירוע ההכרזה שתקיים ב-9 באוגוסט, שם היא צפויה להציג את השעון החכם Galaxy Watch, סמארטפון הדגל החדש Galaxy Note 9 וכעת, כך נראה, גם רמקול חכם.

את העובדה כי החברה אינה מתכוונת להישאר מחוץ לשוק הרמקולים החכמים אישר כבר בעבר מנכ”ל החברה קוון או-היון, הידוע כ-Dj Koh, במסגרת תערוכת MWC האחרונה. מה שגורם לכך שהדיווח האחרון אינו מגיע כהפתעה גמורה. בנוסף לדברים הללו, מתאר הג’ורנל כי הרמקול יגיע בצורה קעורה בעלת רגליות ואורות בחלקו העליון.

הרמקול החכם אשר עשוי להיחשף במסגרת האירוע אותו תקיים סמסונג ב-9 באוגוסט בניו יורק, משוער להגיע עם תג מחיר העומד על 300 דולר, מה שמציב אותו בקו אחד עם שאר הרמקולים החכמים. על פי המגזין, סמסונג מתכננת לשווק את הרמקול כמוצר פרימיום, המהווה בראש ובראשונה רמקול, בעוד שהאפשרויות החכמות והעוזרת האישית איתן הוא מגיע הן רק עניין של תוספות מינוריות.

לבסוף, מדווח המגזין כי הרמקול יוכל לכוון את השמע המופק היישר אל המשתמש המדבר אליו, בדומה לרמקולים סטריאופוניים הממוקמים בחזית הסמארטפון. העוזרת הקולית ביקסבי צפויה לקבל עדכון משמעותי עם הצגתו של ה-Note 9 באירוע הקרוב, וייתכן כי חלק מהעדכון יהיה עבור שימוש במוצר כמו רמקול חכם.

כאמור, באירוע המוזכר צפויה להכריז החברה הדרום-קוריאנית גם על ה-Galaxy Note 9 וה-Galaxy Watch החדשים, מה שמותיר אותנו עם לא פחות משלוש הכרזות אפשריות תחת קורת גג אחת.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים