נטפליקס חושפת טריילר מלא ל-Disenchantment של מאט גרונינג

מאט גרונינג (Matt Groening), יוצר “משפחת סימפסון” ו”פיוצ’רמה”, צפוי לשחרר בעוד פחות מחודש סדרה חדשה בשיתוף פעולה עם נטפליקס (Netflix). אם “משפחת סימפסון” הייתה ריאליסטית (לכאורה), ו”פיוצ’רמה” עתידנית (לא פחות לכאורה), אז הסדרה החדשה, Disenchantment, היא סדרת פנטזיה לכל דבר. פנטזיה אפלה והומוריסטית בו זמנית, כיאה לגרונינג.

עד עכשיו זכינו לראות מספר תמונות מהסדרה, וטיזר קצרצר שחשף מעט מאוד. כעת חשפה נטפליקס טריילר מלא, שמספר לנו קצת יותר על העלילה. כפי שכבר ידענו, גיבורת הסדרה היא הנסיכה בין, אותה מדובבת אבי ג’ייקובסון (Abbi Jacobson) מ”ברוד סיטי”. היא יוצאת להרפתקאות עם חברה האלף אלפו, ושד המחמד שלה לוצי.

למה נסיכה נודדת לה במקומות מסוכנים עם חברים מפוקפקים, במקום לשבת בנוחות בטירה שלה? מסתבר שהנסיכה הגלתה את עצמה מהממלכה שלה – אחרי שסירבה להנשא לנסיך יפה תואר ממלכה אחרת. בתהליך היא כמעט הרגה את הנסיך בטעות. או שהרגה אותו לגמרי – זה לא ברור לחלוטין.

הנסיכה בין יוצאת למסע כיוון שאין לה עוד מקום בין האצולה והמלוכה, ולא נראה שהיא רוצה את המקום הזה. לוצי, שד דו מימדי במיוחד אפילו בשביל סדרה דו מימדית, רוצה להמטיר אסון על האנושות – ולא נראה שבין מתנגדת. ואלפו? בינתיים הוא נראה סתם יצור מטומטם ונעים-מזג, בן לוויה לא אידאלי אבל גם לא מזיק ברובו.

Disenchantment תעלה לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס ב-17 באוגוסט.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות