צפו בוידאו: סיור בעיר עתיקה ומסתורית ב-Shadow of the Tomb Raider

צילום: Eidos Montreal

בסרטון חדש שיצא כעת הבמאי הנרטיבי של Shadow of the Tomb Raider, ג’ייסון דוזוה (Jason Dozois), לוקח אותנו למסע בעיר מסקרנת שתופיע במשחק. מדובר בעיר פאיטיטי (Paititi), שלפי יוצרי המשחק, נותרה כפי שהיתה במשך מאות שנים, ללא התערבות של הציוויליזציה המודרנית.

אמנם לא מדובר במשחק עולם פתוח, אולם איזורים כמו פאיטיטי הם איזורים מרכזיים גדולים יותר, מהם ניתן לצאת למשימות במיקומים שכנים. מבין האיזורים המרכזיים שבמשחק, פאיטיטי הולכת להיות ה-Hub הגדול ביותר ב-Shadow of the Tomb Raider, ממנה השחקנים יוכלו לצאת למקדשים עתיקים שבסביבה, קברים נשכחים, ומשימות שונות בג’ונגל הדרום-אמריקאי.

בסרטון ניתן להתרשם מהעיר ומיושביה. נראה כי פאיטיטי מאפשרת לנו הצצה לחיים המסורתיים של תושבי דרום אמריקה, כפי שהיו לפני מאות שנים. תושבי העיר עסוקים במלאכתם, וניתן לראות אותם מתרוצצים בשוק, מנגנים על כלי נגינה מסורתיים, וכן הלאה. בין שרידי המבצרים העתיקים משחקים ילדים, ולצד האלפקות הפרוותיות ניתן גם לשמוע את שפתם של בני המקום, אם תבחרו זאת בתפריט במשחק (תוכלו גם לבחור שידברו אנגלית, למשל).

כיאה ל-Tomb Raider, הסרטון לא חוסך מאיתנו גם את הקברים העתיקים שנוכל לחקור באיזור העוטף את פאיטיטי. ניתן לראות כמה מיקומים מעניינים לחקור בין העצים בג’ונגל, וגם מקדש אחד שהכניסה אליו חבויה מתחת למים. בפנים, כמובן, מלבד עטלפים והד מאיים, ניתקל גם במלכודות שצריך להזהר מהן.

Shadow of the Tomb Raider מגיע ל-PS4, Xbox One ולמחשב האישי ב-12 בספטמבר.

השוואת מפרטים