סמוך על סול מחודשת לעונה 5

סמוך על סול סמוך על סול (באדיבות HBO)

במהלך אירוע איגוד מבקרי הטלוויזיה של ארצות הברית (TCA), רשת AMC הכריזה על חידוש של שלוש סדרות לעונות נוספות: “אימת המתים המהלכים” (Fear the Walking Dead), “מקמאפיה” (McMafia), ו”סמוך על סול” (Better Call Saul), הפריקוול המצליח ל”שובר שורות”. “סמוך על סול” תחזור לעונה חמישית.

ההכרזה נעשתה כשבועיים לפני עלייתה של העונה הרביעית, שצפויה להגיע לערוץ AMC ב-8 באוגוסט. בוב אודנקירק (Bob Odenkirk), שמשחק את סול גודמן/ג’ימי מקגיל בסדרות, עלה לבמה לאחר ההכרזה, וחשף מעט מישבנו, עליו כתוב בקעקוע תאריך היציאה. הוא התלוצץ שהוא רצה לקעקע את התאריך במקום שבו כולם יוכלו לראות. הקעקוע מזויף, או כך לפחות אנחנו מקווים.

העונה השלישית של “סמוך על סול” הייתה ממוקמת במקום החמישי ברייטינג לגילאי 25-54. בשלושת עונותיה הסדרה צברה 23 מועמדויות לאמי, שלוש מועמדויות לגלובוס הזהב, שני פרסי גילדת הכותבים, שלושה פרסי בחירת המבקרים, פרס TCA אחד ושני פרסי AFI, לצד עוד מועמדויות רבות מאוד.

במהלך כנס קומיק קון, בו הוצג הטריילר לעונה הרביעית המתקרבת, אמר יוצר הסדרה וינס גיליגן (Vince Gilligan) שזו תהייה העונה הכי טובה עד עכשיו. הוא גם רמז שהחפיפה בין “סמוך על סול” ו”שובר שורות” הולכת וקרבה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים