מילי בובי בראון מתוך "דברים מוזרים 2" (תמונה באדיבות נטפליקס)

מילי בובי בראון מתוך "דברים מוזרים 2" (תמונה באדיבות נטפליקס)

נטפליקס דוחה את עונה 3 של דברים מוזרים לקיץ 2019

במהלך אירוע ה-TCA, איגוד מבקרי הטלויזיה של ארצות הברית, נטפליקס (Netflix) הכריזה על דחייתה של העונה השלישית של "דברים מוזרים" (Stranger Things). סינדי הולנד, מבכירי מחלקת השידור של נטפליקס, הודיעה שהעונה השלישית תגיע רק בקיץ 2019.

הולנד הוסיפה שהציפיה תהייה שווה את זה. יוצרי הסדרה האחים דאפר (Duffer), יחד עם עם המפיק והבמאי שון לוי (Shawn Levy), הופכים את העונה ל"עבודת יד". זו צפויה להיות עונה גדולה ומיוחדת יותר מקודמותיה, עם אפקטים מיוחדים רבים ברמה ובכמות גבוהות מאלה שראינו עד עכשיו.

"דברים מוזרים" היא סדרת מדע בדיוני ואימה המתרחשת בשנות ה-80. מיד עם עונתה הראשונה היא הפכה לסנסציה טלויזיונית. הסדרה עוקבת אחרי עיירה אמריקאית קטנה ושקטה בשם הוקינס, שתושביה מוצאים את עצמם בלב ליבו של שטח מחקר ממשלתי סודי.

המחקר גורם לפתח בין העולם שלנו לעולם אחר, עולם מראה אפל לעולמינו, ודרך הפתח הזה מפלצות מתחילות לפלוש לעיירה. חמישה ילדים, אמו של אחד מהם והשריף של העיירה הם כל מה שעומד בין הפולשים מהמימד המקביל לגורלה של האנושות כולה. אחת מהילדים הייתה בעצמה מושא ניסוי ממשלתי, ופיתחה כוחות על שמאפשרים לה להילחם ביצורים ולהגן על חבריה.

שוחרר טיזר ראשון לסדרה, שמוצג כפרסומת אמיתית בעולם שלה. הפרסומת היא לקניון, מרכז קניות גדול שנפתח בהוקינס. נראה דמויות מהסדרה עובדות בקניון, מסתובבות בו, וכנראה גם שדים מעולמות מקבילים. נגלה בדיוק בעוד כשנה מעכשיו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות