שואב האבק האלחוטי Dyson V10 מגיע לישראל החל ממחיר 2,890 שקלים

שואב אבק אלחוטי Dyson V10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) שואב אבק אלחוטי Dyson V10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

שואב האבק האלחוטי החדש של חברת דייסון מדגם Dyson V10 עושה דרכו לישראל וזמין לרכישה בשני דגמים ובמחיר המתחיל ב-2,890 שקלים עם שנתיים אחריות מטעם היבואנית הרשמית בארץ, חברת ב.נ.ז.כ סחר. השואב מגיע עם מנוע חדש וחזק יותר שיאפשר עבודה של עד 60 דקות ללא איבוד עוצמת השאיבה, מיכל הגדול ב-40% בהשוואה לדגם הקודם (Dyson V8) ועמידות גבוהה.

מנוע ה-V10 הדיגיטלי החדש של דייסון כולל חיישן מגנטי המאפשר את ניטור הסביבה לצורך הגעה לביצועים מירביים, כאשר חיישני לחץ המוטמעים בשואב מאפשרים לחשב הפרשי גבהים, כמו למשל בין השולחן לרצפה, על מנת להתאים את ביצועי השואב לעבודה בלחצי אוויר שונים. דייסון עיצבה מחדש את השואב האלחוטי, כך שכעת זרימת האוויר בו טובה יותר מכניסת האבק ועד מיכל האשפה והרעש הבוקע מהשואב מופחת בהשוואה לדגם הקודם.

שואב ה-Dyson V10 מציע כח שאיבה גבוה יותר עם כמות סיבובים לדקה של 125,000 לעומת 107,000 בדגם סיבובים בדקה בדגם ה-V8 ועבודה ממושכת של עד 60 דקות לעומת 40 דקות בדגם הקודם, כאשר גם מיכל האשפה גדול יותר ב-40% ומציע מנגנון שחרור חדש ואפקטיבי יותר לשחרור שאריות אבק במשיכה אחת. בנוסף, כולל השואב צג דיגיטלי חכם המדווח על הצורך בשטיפת המסנן וריקון מיכל האשפה.

כמו הדגם הקודם, גם השואב החדש מאפשר עבודה במספר מצבים לשם נוחות מירבית, וניתן לפרק את הזרוע הראשית של השואב על מנת לעבוד עימו כשואב ידני נישא יחד עם מספר מברשות שונות.

שואב אבק אלחוטי Dyson V10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
שואב אבק אלחוטי Dyson V10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

דגמים ומחירים

את השואב האלחוטי החדש משיקה דייסון בישראל בשני דגמים המגיעים עם עמדת טעינה ועגינה:

  • Dyson Animal V10 – מגיע עם שתי מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה לאיסוף שיער של בעלי חיים, אביזר דו-מצבי לניקוי כללי, אביזר לניקוי פינות ומסילות ומברשת תרכה לניקוי איזורים עדינים. מחיר: 2,890 שקלים.
  • Dyson Absolute V10 – מגיע עם שלוש מברשות חובטות בעלות מנוע עזר פנימי בהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, בנוסף לאביזר דו-מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים. מחיר: 3,290 שקלים


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים