פייסבוק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

פייסבוק (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

פייסבוק מוסיפה כלים להגבלת זמן השימוש ברשתות החברתיות שבבעלותה

| יום חמישי, 2 באוגוסט 2018, 09:30 | אפליקציות, רשתות חברתיות

פייסבוק ממשיכה לתחזק באופן עקבי את הרשת החברתית הראשית שלה ואת אינסטגרם שבבעלותה, תוך הכרת פיצ'רים ואפשרויות כלליות חדשות לתוך האפליקציה באופן כמעט דו-חודשי. בצעד חדש, החברה מאפשרת למשתמשים להגביל את זמן השימוש באפליקציה ולהסתכל על דו"ח השימוש שלהם באמצעות תפריט ההגדרות החדש.

במידה ותרצו להסתכל על הזמן אותו אתם מבזבזים מבלים ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם, תוכלו כעת למצוא בתפריט ההגדרות של פייסבוק את "Your Time on Facebook", ובאינסטגרם את "Your Activity". השמות מעט שונים אך הפעולה זהה לחלוטין, בזוג התפריטים תמצאו את פירוט השימוש שלכם לפי ימים, וכאשר תלחצו על היום הספציפי אותו אתם מעוניינים לבחון תקבלו את פרטי השימוש המורחבים אודות היום הנבחר.

אפשרויות ניהול הזמן בפייסבוק (תמונה: פייסבוק)

אפשרויות ניהול הזמן בפייסבוק (תמונה: פייסבוק)

בנוסף לכך, דרך עמוד ההגדרות החדש ניתן להגביל את זמן השימוש באפליקציה באמצעות זוג כלים חדשים. הראשון מביניהם היא גרסה מחודשת לשעון המעורר. תוכלו להגדיר לעצמכם זמן מראש אותו אתם רוצים לבלות ברשת החברתית, ולקבל תזכורת כשהזמן נגמר. הכלי השני אותו מוסיפה החברה מתיר לכם להשתיק את ההתראות מהאפליקציה למשך זמן המוגדר על פי בחירתכם. על פי צילומי המסך המצורפים, תוכלו להשתיק את היישומון מ-15 דקות עד 8 שעות, כאשר ההתראות עדיין יופיעו בווילון ההתראות אך הגעתן תתבצע ללא צליל.

פרטים נוספים אותם מספקת פייסבוק אודות החידושים שביצעה בזוג הרשתות בזמן האחרון הם הכנסת פיצ'רים כלליים המונעים בריונות ברשת ונוחות מירבית. לדוגמה, למען שיפור הנוחות בזמן השימוש בפייסבוק שינתה החברה את סידור הפיד שלכם כך שהתוכן הרלוונטי ביותר עבורכם יופיע ראשון, זאת תוך אפשרות לשימוש בפיצ'רים המתעדפים אנשים ספציפיים כמו See First ועוד.

את תכונות ניהול הזמן החדשות משחררת פייסבוק בהדרגה לכלל המשתמשים ברשת החברתית.

מקורות
FB Newsroom
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות