-פרסומת-

דיווח: מבצעי הבזק (Flash Sale) של Steam עומדים לחזור

| יום רביעי, 8 באוגוסט 2018, 11:30 | משחקים
תגיות: Steam, Valve, סטים
לוגו STEAM של חברת VALVE

לפי דיווח של VNN, חנות המשחקים המקוונת Steam הולכת להחזיר עטרה ליושנה, עם שובם של מבצעי בזק. מדובר במבצעים קצרים מאוד הנמשכים כמה שעות לכל יותר, ומציעים הנחות משמעותיות מבדרך כלל. בעבר מבצעים אלו היו חלק משמעותי מאירועי המכירות של Steam, כאשר במכירות גדולות (כמו מכירת הקיץ), מלבד ההנחות הרגילות של המכירה, חלק מהמשחקים זכו להנחות נוספות ומשמעותיות הרבה יותר.

ב-2016 הופסקו המכירות הללו. חלק מהקונים שרכשו משחק בהנחה, התאכזבו לגלות את המשחק ב-Flash Sale משמעותית יותר יום לאחר מכן. נוצר מצב שבו האפשרות הטובה ביותר לקנות משחק היא בחלון קצר של כמה שעות, במבצע בזק, והמכירה כולה היתה אירוע מותח יותר. לכן, עבור שחקנים רבים מדובר בבשורה מצערת.

עם זאת, התומכים במבצעים הללו טוענים כי דווקא מבצעי הבזק והציפיה להנחות הגדולות הם גורמים משמעותיים שתרמו למוניטין החיובי של מבצעי Steam, וחסרונם מורגש. לטענתם, מכירות הבזק עודדו את השחקנים להכנס תכופות ל-Steam ולראות מה היצע ההנחות העדכני ביותר, ובכך התקבלה תחושה של “אירוע” משמעותי יותר.

לפי הדיווח, שעדיין לא אושר באופן רשמי, מבצעי הבזק ישובו ל-Steam במתכונת מעט שונה. במקום להציע הנחות  לזמן מוגדר מראש, המפתחים יוכלו לבחור כעת את משך מבצע הבזק: שש, שמונה, עשר או שתים-עשרה שעות. הדיווח הגיע ממתנדבים שעוזרים ל-Valve לתרגם את הממשק של Steam לשפות שונות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות