חנות שיאומי הראשונה תפתח בישראל ב-14 באוגוסט

Xiaomi + Hemilton lgoos תמונה: המילטון

החנות הרשמית הראשונה של שיאומי תפתח בישראל ביום שלישי, ה-14 באוגוסט, כך הודיעה היום קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל. את החנות פותחת היבואנית בדיזינגוף סנטר לאחר דחייה מסויימת מהמועד המקורי עליו הכריזה בפנינו בתערוכת המובייל MWC האחרונה, אז ציינו נציגי המילטון על כוונתם לפתוח את החנות במהלך חודש מאי.

במהלך החודשים האחרונים החלה המילטון לשווק מספר לא מבוטל של מוצרים חדשים ממותג שיאומי אשר אינם בתחום הטלפוניה, בהם סטרימרים, שעונים, מצלמות, רמקולים, אוזניות ומוצרים שונים המיועדים לבית חכם, כאשר לאלו יצטרפו עוד מוצרים רבים לרגל פתיחתה של החנות החדשה.

מהמילטון נמסר כי למעלה מ-100 מוצרים יימכרו בחנות בשלב הראשון, כאשר חלקם ימכרו בחנות הרשמית בלבד וחלקם יהיו זמינים דרך המשווקים הרשמיים של החברה. בין אותם מוצרים נוכל למצוא מחשבים ניידים, שואבי אבק רובוטיים, מצלמות אבטחה, קומקומים חכמים, מברשות שיניים חשמליות, תיקים ממותגים, משקלים חכמים ועוד.

היבואנית ציינה כי בעקבות פתיחת החנות החדשה בישראל היא מתחייבת להצגת מחירים תחרותיים מאוד ומבצעים “שוברי שוק” שלטענתה יהיו זולים אף יותר ממחיר רכישתם של המוצרים בחנויות בסין.

באירוע פתיחת החנות ב-14.8 תספק החברה פרטים נוספים אודות המבצעים המיוחדים שיתקיימו ביום הפתיחה, אז גם נדווח לכם עליהם באתר. אם אתם באיזור, קפצו להגיד לנו שלום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים