-פרסומת-

מייזו מכריזה על Gravity – רמקול חדש בעיצוב חדשני

Meizu Gravity Speaker

Meizu Gravity Speaker

בעידן בו יצרניות המכשירים החכמים עסוקות בלהפוך את הכל לחכם ושוכחות לעיתים את המטרה המקורית של המכשיר, מייזו (Meizu) לוקחת צעד אחורה ומזכירה לכולם כי מטרתו של רמקול היא היותו רמקול. רמקול ה-Gravity החדש עליו הכריזה החברה מגיע עם פיצ’רים חכמים מתחת למכסה המנוע ובגזרתו העיצובית, זאת בעודו משלב מסך זכוכית שקוף המציג את השיר המושמע.

למסקנה הזו הגיעה מייזו לאחר מחקר שביצעה, אשר סיפק לה מידע אודות פלחי השוק ומה הם המאפיינים המועדפים עליהם לפני בחירת רמקול. לא פחות מ-40 אחוזים בחרו באיכות השמע כמאפיין הראשי לפני בחירת רמקול חדש, בשעה ש-31 אחוזים בחרו בעיצוב מיד לאחר מכן ו-17 אחוזים העידו כי הם מעוניינים באפשרויות חכמות. לעומת זאת, מספר אחוזים לא מבוטל של 12 אחוזים ציינו כי הם לא מחפשים אף אחד מהמאפיינים הללו ברמקול שלהם כבחירה מספר אחת.

Meizu Gravity Speaker

Meizu Gravity Speaker

את הרמקול החדש עיצב עובד מטעם החברה, אשר שם לו למטרה לעצב רמקול המתמזג באופן מושלם עם כל סביבה בבית. יחד עם זאת, הוא לא חסך באמצעים והפך את רמקול ה-Gravity החדש למוצר הנדמה כאילו הגיע מהעתיד, זאת באמצעות הטמעת מסך הזכוכית המשקף את השירים המושמעים מהרמקול ומאפשר לראות דרכו.

מייזו שילבה ב-Gravity מגבר ייעודי להעצמת עוצמת השמע, כאשר מתחת למכסה המנוע נמצא גם שילוב של טכנולוגיית ה-Dirac Power להעשרת הסאונד והענקת ממד נוסף. מעבר לכך, החברה מעידה כי לפני הכרזתו עבר הרמקול מעל שנה של בדיקות סאונד ואיכות כלליות, בעוד שזמן הסוללה שלו עומד על לא פחות מ-11 שעות של השמעה.

את רמקול ה-Gravity החדש של מייזו תוכלו לרכוש בשוק הסיני בצבע השחור תמורת כ-160 דולרים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות