עכבר MX Vertical (מקור Logitech)

הוכרז: Logitech MX Vertical – עכבר ארגונומי במיוחד עם אחיזה אנכית

חברת לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות ביותר, הכריזה על ה-MX Vertical – עכבר ארגונומי במיוחד עם עיצוב אנכי בשיפוע של 57 מעלות הנועד להפחית את העייפות והלחץ הנגרמים כתוצאה משימוש בעכבר רגיל וניתן לשימוש כעכבר חוטי או אלחוטי בהתאם להחלטת המשתמש.

הדבר הראשון והבולט ביותר בעכבר החדש של לוג’יטק הוא העיצוב שלו. בניגוד לעכבר סטנדרטי היושב בצורה שטוחה על השולחן, ה-MX Vertical מייצר זווית אחיזה ארגונומית יותר של 57 מעלות בציר האנכי, מה שאמור, לפי לוג’יטק, להפחית את הלחץ על שורש כף היד ועייפות השרירים ולאפשר שימוש ממושך בעכבר ללא עייפות. הדבר דומה למה שמבצע עכבר ה-MX ERGO של החברה.

העיצוב הלא סטנדרטי של ה-MX Vertical נועד להיות טבעי יותר ועם נוחות אחיזה משופרת בהשוואה לעכברים ארגונומיים אחרים, כשבחלקו הקדמי ניתן לראות חיבור USB-C שנועד להטענת העכבר או שימוש חוטי בו ובחלקו התחתון כפתור לבחירה בין מצבי השימוש בו.

בצד הטכני יותר, ה-MX Vertical מגיע עם 4 כפתורים הניתנים לתכנות באמצעות תוכנת הבקרה של לוג’יטק, אשר שולטת גם על חיישן התנועה בעל דיוק של עד 4000DPI הניתן לשינוי גם הוא. מבחינת קישוריות לוג’יטק הגדילה לעשות ואיפשרה 3 צורת חיבור שונות לעכבר, חוטיות או אלחוטיות:

  • חיבור USB Type-C ישיר המשמש גם להטענת סוללת ה-240mAh שלו עם זמן שימוש של עד 4 חודשים.
  • חיבור אלחוטי באמצעות בלוטות’.
  • חיבור אלחוטי בטכנולוגיית Unifying של החברה עם מתאם יעודי אחד לחיבור מספר רב של התקנים.

עכבר ה-MX Vertical מתחומר ב-100 דולר כשהוא זמין להזמנה מוקדמת עם צפי מכירה בחודש ספטמבר הקרוב. העכבר יהיה זמין גם בישראל, אך מחיר לא נמסר עד מועד פרסום הכתבה.

העיצוב הייחודי של עכבר ה-MX Vertical החדש הופך אותו מעוד סתם עכבר למוצר מרשים הנמצא על שולחן העבודה, כשהעיצוב הארגונומי שלו נועד להוריד את העייפות והלחץ הנגרמים משימוש ממושך בעכברים רגילים אצל משתמשים “כבדים” במחשב.

מקורות
logitech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות