מחירו של מכשיר ה-PocoPhone F1 נחשף לפני ההכרזה

PocoPhone F1 ׁ(תמונה: PocoPhone) PocoPhone F1 ׁ(תמונה: PocoPhone)

כשאנחנו נמצאים במרחק של כ-24 שעות ממועד ההכרזה הרשמי על מכשיר ה-PocoPhone F1, מחירו של הסמארטפון וגרסאותיו נחשפות דרך הדלפה. על פי המידע שנחשף, המכשיר צפוי להציע תג מחיר אטרקטיבי במיוחד, זאת בנוסף לאפשרות רכישה בשלוש גרסאות שונות של זיכרון עבודה (RAM) ונפח אחסון. במבט לאחור, מפרטו של הדגם המוזכר כבר הודלף במלואו, וכך גם מראהו החיצוני.

על פי המידע העדכני, סמארטפון ה-PocoPhone F1 יוצע בגרסה סטנדרטית הכוללת 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט של נפח אחסון הניתנים להרחבה. גרסה זו תימכר בצבעים אדום, אפור, כחול ובצבע מדורג כדוגמת ה-Huawei P20 Pro ומכשירים נוספים. מנגד, מחירה של גרסה זו אינו ידוע, אך ניתן לשער כי זה יהיה נמוך מ-370 דולרים.

הגרסה השנייה בסדרה מציעה למשתמשיה זיכרון עבודה זהה של 6 גיגה-בייט, לצד נפח אחסון על סך 128 גיגה-בייט הניתן להרחבה גם כן. את גרסה זו תציע פוקופון בצבעים זהים לצבעים המוצעים בגרסת ה-64 גיגה-בייט. אולם, מחירה של סדרה זו הודלף ועומד על כ-370 דולרים (!) למכשיר המציע את מערכת השבבים Snapdragon 845 וזיכרון עבודה של 6 גיגה-בייט.

הגרסה האחרונה ברשימה כוללת זיכרון עבודה העומד על 8 גיגה-בייט, זאת בנוסף לנפח אחסון המסתכם בלא פחות מ-256 גיגה-בייט הניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. לעומת שאר הסדרות, הגרסה הזו משוערת להגיע בצבעים אפור, כחול וצבע מדורג, זאת כאשר הצבע הנוסף מבוסס על חומר הקוולאר, אשר מעניק למכשיר גוון ייחודי של הצבע הצהוב.

על מכשיר ה-PocoPhone F1 תכריז פוקופון (בחסות שיאומי) ב-22 באוגוסט, כאשר התמקדות המותג היא על מהירות המכשיר וזה צפוי להגיע לישראל זמן קצר לאחר השקתו העולמית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים