רשמי: ZTE Axon 9 ייחשף בתערוכת IFA בברלין

שלט ZTE צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

רק לאחרונה החלה ZTE להשתקם משנה קשה במיוחד שעברה עליה בגבולות ארצות הברית ומחוצה לה עקב הטלת חסימות מרכישת ציוד וטכנולוגיה שמקורם באמריקה, אך לאחר שהצליחה לצאת מסבך זה ממשיכה החברה בעבודה ומפרסמת זוג טיזרים המעידים כי ברצונה להכריז על מכשיר דגל חדש בתערוכת IFA הקרובה שתתקיים בחודש ספטמבר. מכשיר הדגל המוזכר עתיד להופיע כדגם ה-ZTE Axon 9, כאשר צורתו של הסמארטפון התבררה חלקית דרך הטיזר הראשון אותו פרסמה החברה.

לפני מספר ימים בלבד חשפה ZTE דרך חשבון הטוויטר שלה את הזמנתה הרשמית לאירוע אשר תערוך בתערוכת IFA הקרובה, בזמן שבהזמנה המוצגת מופיעים רמזים המעידים על הכרזה צפויה של מכשיר דגל חדש. צורתו של המכשיר מופיעה בטיזר עצמו, וניתן להבחין כי זה יגיע עם מסך הכולל שול מכובד בחלקו העליון, כאשר מצלמת הסלפי ממוקמת משמאל לאפרכסת השמע.

זוג הטיזרים למכשיר ה-ZTE Axon 9 (תמונה: ZTE)
זוג הטיזרים למכשיר ה-ZTE Axon 9 (תמונה: ZTE)

מבנה המכשיר צפוי להיות מעוגל, אך קצוות המסך המשולב בדגם יהיו חדות ובצורה מלבנית. בחלקת היתרונות נוכל לשמוח אודות העובדה כי ZTE אינה נופלת לטרנד המגרעות, ועל פי הטיזר שחשפה, המכשיר אינו כולל מגרעת בחלקו העליון. בנוסף לכך, נוכל לשער כי הדגם החדש יכלול תמיכה בדרך כזו או אחרת ברשת ה-5G החדשה, זאת על פי הכיתוב הנמצא בחלקה העליון של ההזמנה.

מספר ימים לאחר פרסום הטיזר הראשון, המשיכה ZTE להחזיק את הרעש באוויר ופרסמה טיזר נוסף לקראת אירוע ההכרזה, בו היא מציגה פרטים נוספים. בטיזר החדש נוכל למצוא את הספרה 9 בלבד, בזמן שבתיאור הציוץ מורה ZTE לגולשים:

הישארו מעודכנים! הדור החדש של מכשירי הדגל שלנו בסדרת Axon יגיע בקרוב!

אם נחבר את תיאור הציוץ לספרה 9, נוכל להסיק באופן חד משמעי כי אנחנו עומדים לקראת ההכרזה הרשמית של מכשיר ה-ZTE Axon 9. מכשיר זה יהווה ממשיך דרך לדגם ה-ZTE Axon 7 אשר הוכרז לפני יותר משנתיים, בחודש מאי 2016.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים