סטים משיקה את Steam.tv – פלטפורמת שידורי משחקים חדשה

| יום רביעי, 22 באוגוסט 2018, 15:00 | משחקים

פלטפורמת שידורי המשחקים החדשה של Steam, שנקראת Steam.tv, עלתה לאוויר באופן רשמי. השירות החדש מבית Valve נועד להתחרות בשמות גדולים כמו Twitch. בימים אלו ניתן יהיה לצפות באליפות The International של המשחק DOTA 2, באמצעות השירות החדש, ולהתרשם מהממשק ומהביצועים של פלטפורמת ההזרמה.

בין האפשרויות המעניינות שמציע השירות אפשר למצוא סימונים על סרגל הזמן. אם מצביעים על סרגל הזמן של הסטרים, אפשר להבחין כי רגעים מעניינים מסומנים עבורינו, כמו זמני התחלת משחקים – אין צורך לחפש אותם באופן ידני על ציר הזמנים. אפשרות נוספת היא להתחבר עם חשבון ה-Steam שלכם ולהצטרף לשיחה המתנהלת לצד הוידאו.

שירות Steam.tv הופיע באינטרנט לפני כמה ימים, בגלל שגיאה של Valve שחשפה את השירות לעולם בטרם עת. תוך זמן קצר האתר הוחשך ולא היה זמין עוד, עד להשקתו הרשמית כעת. לפי פרסום של החברה, DOTA 2 הוא רק הצעד הראשון עבור שירות השידורים החדש: "אחרי הטורניר אנו מתכוונים להרחיב את התמיכה בשירות לכל המשחקים המשדרים ב-Steam", נמסר בהודעה של החברה. "נחשוף ממשק חדש לסטרימינג ב-API של סטים עבור שותפינו". 

לאחרונה השיקה החברה שירות שיחות משופר מובנה ב-Steam, המזכיר במבנהו את תוכנת השיחות הפופולארית Discord, שבתורה גם התחילה למכור משחקים בחנות משלה, ולהתחרות ב-Steam. כעת עם השקת שירות הסטרימינג החדש של Steam, נראה כי Valve רוצה מאוד לשמור על השחקנים בפלטפורמה שלה, ולתת לגיימרים פחות סיבות לפנות לתוכנות ושירותים חיצוניים להשלמת חוויית הגיימינג שלהם. כמובן, באמצעות פלטפורמת הסטרימינג החדשה, Valve תוכל גם לשווק רכישת משחקים ב-Steam לצופים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות