הוכרזו: DJI Mavic 2 Zoom ו-Mavic 2 Pro – עם מצלמת Hasselblad וזום אופטי פי 2

רחפני Mavic 2 (תמונה: DJI) רחפני Mavic 2 (תמונה: DJI)

חברת DJI הציגה היום (ה’, 23.8) זוג רחפנים חדשים בסדרת ה-Mavic, אלו הם ה-Mavic 2 Zoom המתקפל אשר מגיע עם תמיכה בזום אופטי של עד פי 2 וה-Mavic 2 Pro המשלב לראשונה מצלמה של חברת הצילום השבדית Hasselblad עם חיישן 20 מגה-פיקסל ותמיכה ב-HDR10.

שני הרחפנים החדשים בסדרת ה-Mavic 2 מציגים מבנה קומפקטי עם יכולת קיפול של הלהבים לשם נשיאה נוחה יותר, כאשר עם דגם ה-Pro שיתפה DJI פעולה עם חברת הצילום Hasselblad על מנת לשלב ברחפן מצלמה מתקדמת שתספק חוויית צילום איכותית יותר מהאוויר.

המצלמה מדגם Hasselblad L1D-20c משלבת חיישן CMOS בגודל 1 אינץ’ עם תמיכה בצילום וידאו ב-HDR ועם פרופיל הצבע Dlog-M ב-10 ביט. מצלמה זו מציעה מפתח צמצם הניתן לשינוי ונע בין f/2.8 ועד f/11.

Mavic 2 Pro (תמונה: DJI)
Mavic 2 Pro (תמונה: DJI)

עבור דגם ה-Mavic 2 Zoom משלבת DJI מצלמה עם פוקוס אוטומטי בעלת חיישן 12 מגה-פיקסל (24-48 מ”מ) המאפשר ביצוע זום אופטי של עד פי 2 עם עדשת טלפוטו לצילום בזווית רחבה ואת מצב הסופר רזולוציה המאפשר לתפוס תמונות בגודל 48 מגה-פיקסל.

בנוסף, מאפשרת מצלמת ה-Mavic 2 Zoom את מצב ה-Dolly Zoom החדש, דרכו ניתן להציג פרספקטיבה שונה על צילום וידאו באמצעות שימוש בזום האופטי. בחירה במצב צילום זה תאפשר ביצוע זום על אובייקט מסויים תוך כדי תנועה לאחור לשם יצירת הפרספקטיבה החדשה.

Dolly Zoom DJI Mavic 2 Zoom

המצלמות בשני הרחפנים תומכות בצילום וידאו ברזולוציית 4K ובקצב של עד 100 מגה-ביט בשנייה, כאשר דגמי ה-Mavic 2 מאפשרים מספר מצבי צילום תוך כדי טיסה:

  • מצב Free – לניווט ידני בזמן צילום וידאו בהילוך מהיר (Hyperlapse)
  • מצב Circle – אשר מטיס את הרחפן בתנועה מעגלית סביב האובייקט הנבחר לצילום ומקיף אותו מכל הצדדים.

צילום במצב Circle מה-DJI Mavic 2

  • מצב Course Lock – שומר על המצלמה בכיוון של האובייקט המצולם בזמן שהרחפן טס לכיוון האובייקט, לשם יצירת אפקט פרספקטיבה שונה מהרגיל.
  • מצב Waypoint – תכנון מסלול מורכב המבוסס על שימוש במד גובה ובקואורדינטות GPS לצילומים מורכבים.

זוג הרחפנים מסוגלים לנוע במהירות של עד 72 ק”מ בשעה ומספקים זמן אוויר של עד 31 דקות לכל טעינה. כמו כן, שופר מנגנון הטיסה של הרחפנים על ידי שילוב מערכת תאורה משנית המיועדת לזיהוי משטחי נחיתה וכן שיפורים במערכת לזיהוי עצמים הנקרים בדרכם.

רחפני ה-Mavic 2 תומכים בתדרי 2.4GHz ו-5.8GHz ומסוגלים לשדר קטעי וידאו באיכות Full HD 1080P עד למרחק של 8 קילומטרים. בנוסף, משלבת DJI ברחפנים זיכרון פנימי בנפח 8 גיגה-בייט לשם אחסון מקומי של תמונות ווידאו.

Mavic 2 Zoom (תמונה: DJI)
Mavic 2 Zoom (תמונה: DJI)

מחירים ותאריכי השקה בישראל

שני הדגמים החדשים בסדרת ה-Mavic 2 של DJI יעשו דרכם לישראל בחודש הקרוב ביבוא של חברת בנדא מגנטיק ובכפוף לקבלת האישורים הדרושים.

  • רחפן ה-DJI Mavic 2 Zoom יגיע לישראל במחיר 6,099 שקלים.
  • רחפן ה-DJI Mavic 2 Pro יגיע לישראל במחיר 6,999 שקלים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים