ההרחבה החדשה של World of Warcraft מוכרת 3.4 מיליון עותקים ביום אחד

| יום שני, 27 באוגוסט 2018, 11:30 | משחקים

משחק ה-MMO המוכר World of Warcraft זכה להרחבת תוכן חדשה בשם Battle for Azeroth. בליזארד מדווחת כי השקת חבילת ההרחבה היתה מוצלחת מאוד, עם למעלה מ-3.4 מיליון עותקים שנמכרו מסביב לעולם בתוך יום אחד בלבד. לפי החברה, הרחבה זו נמכרה מהר יותר מכל חבילת הרחבה שאי פעם שחררה.

"Battle for Azeroth הוא פרק משמעותי בקונפליקט של ה-Horde מול ה-Alliance, שנמצא בלב של Warcraft", נמסר מאת מייק מורהיים (Mike Morhaime), מנכ"ל בליזארד. "זה מרגש לראות את השחקנים מייצגים את הצד שלהם בסכסוך הזה, במספרי שיא, ויוצאים למערכות מלחמה משלהם. גם אנחנו מצטרפים לקרב. אבל, ההשקה היא רק ההתחלה של הקונפליקט הזה. עוד תוכן אפי יגיע ל-WOW בשבועות הקרובים, ואנחנו לא יכולים לחכות עד שהשחקנים יחוו את הסיפור במלואו, בעוד הוא נרקם במהלך ההרחבה."

Battle for Azeroth אולי נמכר במספרים מרשימים, אולם הוא הצליח לעקוף רק בקושי את ההרחבה הקודמת של WoW משנת 2016, שגם היא נמכרה באופן מהיר מאוד. ההרחבה הקודמת נקראה Legion, ומכרה 3.3 מיליון עותקים ביום ההשקה שלה. הרחבה זו גם שברה את השיא של מספר השחקנים המחוברים בו זמנית. מאידך, בליזארד לא דיווחה על מספר השחקנים המחוברים יחדיו למשחק ב-Battle for Azeroth.

לאחרונה בליזארד החליטה להציע את WoW תמורת תשלום חודשי קבוע, עם כל התוכן שהיה זמין טרם ההרחבה החדשה ללא תשלום נוסף. השחקנים קיבלו את כל התוכן עד לחבילת ההרחבה Legion תמורת התשלום החודשי הקבוע, והתוכן נכלל כבר בתשלום זה. שחקנים שירצו לרכוש את חבילת ההרחבה Battle for Azeroth יוכלו לשלם עבורה בנפרד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות