צפו בוידאו: 48 דקות של גיימפליי ב-4K מ-Cyberpunk 2077

| יום שלישי, 28 באוגוסט 2018, 16:30 | משחקים

נראה כי CDPR לא מפסיקה לפזר תמונות וחומרים מהמשחק הבא שלה, Cyberpunk 2077. כעת החברה התעלתה על כל מה שהציגה עד כה והעלתה ליוטיוב סרטון בן 48 דקות של משחקיות ברזולוציית 4K. הסרטון מדגים מגוון מערכות כמו יצירת דמות, קרבות, שדרוגים, ואפילו נהיגה ברחבי העיר. נכון לעת זו Cyberpunk 2077 הוא בין המשחקים המצופים ביותר בתעשיית המשחקים, אולם עדיין אין לו תאריך השקה.

הסרטון מתחיל בהצהרה של החברה לפיה מדובר עדיין במשחק בפיתוח, ודברים רבים עוד יכולים להשתנות. לאחר מכן ניתן לראות הצצה לתהליך יצירת הדמות שלכם במשחק. ניתן לבחור לשחק כגבר או אישה, מרכיבים עיקריים בסיפור הרקע של הדמות, ומאפיינים חיצוניים שונים המשפיעים על מראה הדמות שלכם. ניתן גם לחלק נקודות למאפייני הדמות כמו כוח, אינטלגנציה וכושר פיזי, וכאן נחשף הבסיס של המשחק, שהוא למעשה משחק תפקידים.

עיר מסוכנת, אך מלאת חיים. מתוך סרטון המשחקיות של CDPR

בהדגמה זו הדמות הראשית נבחרה להיות אישה. המשימה הראשונה שמודגמת לוקחת את הגיבורה, V, יחד עם השותף הקרוב שלנו ג’קי, לפשיטה על מה שנראה כבסיס של פושעים הסוחרים באיברים. הדגמה זו מציגה בעיקר את מכניקת הירי הבסיסית, יחד עם יכולת מיוחדת של הדמות הראשית להאט את הזמן, שניתן לבצע לאחר שאיפה של סם כלשהו ממשאף. בנוסף, נראה כי כלי נשק חזקים יכולים לחדור קירות. בשלב זה המשחק מזכיר מעט את Deus Ex.

לאחר שהמשימה הושלמה בהצלחה אנו עוברים לחדר של V, שם השחקן מתלבש ויוצא לעיר. זו הפעם הראשונה שבה אנו יכולים להתרשם באופן ניכר מ-Night City, העיר המככבת במשחק. העיר הדיסטופית והצבעונית היא מקום מסוכן, רווי פשע ובעיות, אולם מדובר גם במקום מלא חיים ואווירה. כפי שנרמז משמו, העיר כולה מעוצבת בסגנון Cyberpunk כאשר את הקדמה הטכנולוגית עוטפת תרבות מושחתת, מבוססת תאגידים רצחניים, ודמויות מדע-בדיוני יצירתיות. ניתן לראות בבירור כי העיר עמוסה בתושבים, והסצנות ברחוב שוקקות חיים ומלאות באזרחים, בכמות שלא ראינו במשחקים רבים מסוג זה.

V והשותף שלה מקבלים משימה נוספת, בדרכם לשפר את המוניטין שלהם בעיר, ויוצאים להשיג רובוט מיוחד עבור אחת הדמויות הבולטות ב-Night City. לאחר ביקור במעבדה בה אנו מקבלים עין משודרגת והתקן תת-עורי המתממשק עם כלי הנשק שלנו, הגיבורים שוב יוצאים לשטח, הפעם עם מכונית עתידנית. כנופיית סוחרי האיברים מהמשימה הקודמת מפתיעה אותנו בנסיעה, ולאחר קטע מלא אדרנלין של מרדף יריות, הגיבורים מגיעים ליעד.

אפשר לנהוג במשחק. מתוך סרטון המשחקיות של CDPR

הקריין מדגים לנו כיצד ניתן לגשת למשימה בדרכים שונות, ומדגיש כי הכנה נכונה לפני כל משימה היא קריטית להצלחה. במהלך ניסיון לרקוח עסקה כלשהי עם נציגה של תאגיד גדול, השחקן נופל למלכודת ונאלץ להלחם. זה הזמן שבו מדגימים לנו כמה אפשרויות קרב מתקדמות, כמו הלהבים הנשלפים שראינו עוד מהתמונות הראשונות ששוחררו עבור המשחק, שימוש בוירוסים על מנת לנטרל אויבים, קפיצות שונות ואפילו קרב בוס קטן.

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שניתן להתרשם מהם בסרטון הארוך הוא האווירה העשירה במשחק. נראה כי בכל פרט הושקעה מחשבה, כאשר המפתחים שמו דגש על החיים ב-Night City, ואיך מתנהל כל יום בעיר, בין עבור השחקנים ובין אם עבור אזרחי המקום. קטע הגיימפליי נראה קרוב מאוד לטריילר שסחף את הקהל ב-E3, ואם המשחק אכן יממש את הבטחתו, נראה כי בהחלט יש למה לצפות. גם הפעם CDPR לא סיפקה אף רמז לגבי תאריך יציאת המשחק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות