ה-Nubia α הוא שעון חכם עם מסך גדול המתקפל על היד

| יום שישי, 31 באוגוסט 2018, 12:10 | מחשוב לביש

חברת ZTE חזרה לעולם הסמארטפונים לאחר שהות ארוכה והציגה בתערוכת IFA 2018 המתקיימת בימים אלו בברלין את מכשיר הדגל החדש שלה, Axon 9 Pro, אך החברה מתחזקת גם מותג מובייל נוסף, נוביה (Nubia), תחתיו היא מציגה כעת את Nubia-α (נוביה אלפה), קונספט חדש למוצר לביש עם מסך המתקפל אותו ניתן לענוד על היד.

בוידאו טיזר קצר שפירסמה החברה ניתן לראות כי המוצר בנוי בתצורה הנעה בין צמיד לשעון חכם, כאשר בסיסו רחב ומאלכס מצלמה ומיקרופון קטן לשימוש עבור ביצוע שיחות וידאו, כאשר המסך עצמו פורץ מגבולות הבסיס ומתקפל יחד עם הרצועה המחוברת למוצר. משני הצדדים ניתן לראות כפתורים, אשר ככל הנראה משמשים להפעלת המוצר ותפריטים או אפליקציות שונים, כאשר בחלקו האחורי נמצא את מחבר הטעינה.

ה-Nubia α יאפשר שימוש עבור צרכים שונים כמו האזנה למוסיקה, צפייה במזג האוויר, ביצוע שיחות וידאו וכן ניטור פעילות גופנית עם יכולת מדידת דופק ומד צעדים מובנה, אך בשלב זה לא ברור האם נראה בו גם רכיב GPS מובנה מאחר שהחברה לא מספקת פרטים נוספים בנושא.

המוצר החדש של ZTE מזכיר במעט את אב הטיפוס שהציגה לנובו לפני כשנתיים, אם כי אותו מוצר היה גדול בהרבה, כמעט דומה לגודלו של סמארטפון, בעוד הנוביה אלפה נראה כמוצר שיהיה מסורבל פחות לענוד על היד.

בעוד שמדובר במוצר קונספט, החברה ככל הנראה תציג דגם סופי במהלך הרבעון הרביעי של השנה הנוכחית, אז נוכל לדעת פרטים נוספים על ה-Nubia α.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות