צפו בטריילר הסופי לסרט “הטורף”

פוקס המאה ה-20 (20th Century Fox) שחררה טריילר חדש ואחרון לסרט “הטורף” (The Predator) שצפוי לצאת במהלך חודש ספטמבר לקולנוע. מדובר בסרט המשך לסדרת סרטי “הטורף”, כשהראשון בהם יצא ב-1987. הסרט המקורי נכתב על ידי שיין בלאק (Shane Black), שכתב באותה תקופה גם את סדרת “נשק קטלני” ו”אחרון גיבורי הפעולה”. כעת בלאק חוזר בתור התסריטאי והבמאי של הסרט החדש.

בטריילר הסופי אנחנו מקבלים תמונה ברורה יותר של אירועי הסרט – צוות משימה מיוחד של עבריינים מסוכנים נאסף במטרה לצוד את הצייד – לחסל טורף חדש, גדול וחזק יותר, שנחת על כדור הארץ לאחרונה. בראש היחידה עומדים שני אנשים – מצד אחד מי שהרכיב אותה, אותו ישחק סטרלינג קיי. בראון (Sterling K. Brown), ומצד שני חייל שכיר אותו מגלם בויד הולברוק (Boyd Holbrook), שנקלע לקרב עם טורף בטעות בעברו – טורף שחיסל את כל היחידה שלו. אחד מביא את המדע, השני את הכשרון הצבאי – אבל לטורף המגודל יש הרבה טריקים בשרוול, ביניהם נשקים חדשים ועוד הפתעות. כלבים משלו, למשל.

הטריילר מראה שהטורף יהיה לא רק סרט מתח/אימה, אלא יציג גם הרבה מאוד אקשן מהיר, ואלימות ברוטלית במיוחד מצד הטורף עצמו. לא בשונה משאר הסרטים בסדרה, והראשון במיוחד, כנראה שלא מדובר בסרט לבעלי קיבה חלשה.

“הטורף” יעלה למסכים ב-13 בספטמבר הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות