טרקטורונים מעופפים: טריילר חדש ל-Blackout, מצב הבאטל-רויאל המשוגע של COD

המשחק הבא בסדרת Call of Duty הוא Black Ops 4 – והוא יגיע עם מצב בסגנון ‘באטל רויאל’, תחת השם Blackout. כעת בטריילר חדש אקטיביז’ן חושפת את המפה בה יתרחש המצב המדובר, קטעי משחקיות, וגאדג’טים בהם נוכל להשתמש במהלך המשחק. זו גרסתו של Call of Duty לנוסחת הבאטל רויאל, שנראה כאוטי, מהיר מאוד, ועמוס אדרנלין: היכונו להתחמק מטרקטורונים מעופפים ורוגטקות קטלניות.

כיאה ל-Call of Duty, הדגש בטריילר הוא על אקשן חסר מעצורים. בניגוד למשחקי באטל רויאל אחרים, המתחילים באופן איטי יחסית ומאפשרים לשחקנים למצוא כלי נשק ומיגון ברחבי המפה, נראה כי כאן הציוד מוצנח מהשמיים, וכי השחקנים עסוקים מרבית הזמן בירי, נהיגה פרועה, התחמקות, ריצה מהירה ותפעול הגאדג’טים השונים במשחק. ניתן להבחין בקצה מעגל המשחק, שמצטמצם עם הזמן, כמו במשחקי באטל רויאל המוכרים. כן, יש גם זומבים, וקופים מתפוצצים.

ניתן לראות דוגמה לביצור מבנים עם שלל מכשירים מיוחדים. בין היתר הטריילר מציג גדר תיל נשלפת, אותה מניח אחד השחקנים במבנה. שחקן אחר מציב מגן ירי נישא שנפתח במסדרון, ומספק חיפוי. מלכודות שונות ומטעני נפץ עדיין מהווים חלק גדול מהמשחק, וניתן לראות גאדג’טים שכבר ציפינו להם, כמו מכוניות על שלט, משוטטים ברחבי המבנים. רובה עם קרס מאפשר להיתפס למבנים, ולמשוך את השחקן באוויר.

אקטיביז’ן חשפה את מפת המשחק

אקטיביז’ן חשפה את המפה של המשחק במהלך השבוע החולף. בין המיקומים השונים במפה ניתן למצוא את Nuketown, עיירת הניסוי שתהיה מוכרת לכל שחקן של Call of Duty, שהפכה ב-Blackout לאי שלם בפני עצמו. ניתן לראות את העיירה גם בטריילר החדש, שם מקפצים טרקטורונים בין בנייני העיר, וצלפים אורבים לשחקנים שאינם נזהרים. איזורים אחרים זכו לשמות קצת פחות ציוריים, כמו “טורבינה” ו”מפעל”.

תוכלו לנוע בין המיקומים בשלל דרכים שונות: מלבד ריצה ברגל ניתן לראות בטריילר חליפות דאיה, המאפשרות לקפוץ מגובה רב ולדאות ללא פגע אל הקרקע. נצפו כלי רכב דוגמת טרקטורונים, משאיות גדולות, סירות, ואפילו מסוקים. חובבי שחיה יכולים לקפוץ למים ולהמשיך לירות ללא מפריע תחת פני הים. היות והמפה מופרדת לשניים על ידי נחל גדול, סביר להניח כי תמצאו את עצמכם שוחים בתדירות גבוהה.

Black Ops 4 מגיע ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-12 באוקטובר. הבטא מתחילה ב-10 בספטמבר עבור שחקני PS4.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות