-פרסומת-

מכשיר הדגל OnePlus 6T יגיע עם קורא טביעות אצבע על המסך

| יום שלישי, 11 בספטמבר 2018, 12:30 | סלולר
תאריך אפשרי להשקת OnePlus 6T

תמונה: CNET

וואן פלוס מתכוננת להכרזה על מכשיר דגל חדש בחודש הבא, וכעת מספקת החברה אישור רשמי לכך שדגם ה-OnePlus 6T יהיה לראשון של החברה שישלב קורא טביעות אצבע מתחת לפאנל התצוגה, כאשר בנוסף לכך אנו מקבלים כעת רמז הנוגע לתאריך החשיפה הרשמי על הסמארטפון דרך תמונה שמספק אתר CNET באופן בלעדי.

העדכון הרשמי מגיע מתוך התכתבות של נציגי וואן פלוס עם אתר CNET, בה מתייחסת יצרנית הסמארטפונים לנושא פתיחת הנעילה באמצעות קורא טביעות אצבע הממוקם מתחת לפאנל המסך. לדברי החברה:

אנו משחררים את נעילת הטלפונים שלנו מספר פעמים ביום, ושחרור הנעילה דרך המסך מצמצם את מספר הצעדים הנדרש להשלמת פעולה זו. על ידי הוספת התכונה החדשה בנוסף לדרכי שחרור נעילה נוספות, כמו שחרור הנעילה באמצעות זיהוי פנים, למשתמשים יהיו יותר אפשרויות לשחרור נעילת המסך בדרך היעילה ביותר עבורם.

לידיעה בנושא מצרף אתר CNET גם תמונת מסך נלווית המציגה את סמל טביעות האצבע הממוקם על גבי המסך בו נעשה שימוש על ידי חברות שונות בעבר על מנת לייצג את נוכחותו של קורא טביעות אצבע בו נעשה שימוש על גבי המסך עצמו.

בנוסף לסימול זה, ניתן לראות על גבי התצוגה גם תאריך, ה-17 באוקטובר, יום רביעי, מתחת לשעה 11:00. התאריך עשוי לייצג את המועד בו תחשוף וואן פלוס את דגם ה-OnePlus 6T באופן רשמי. מקורות גאדג’טי כבר אישרו בפנינו בעבר ובאופן בלעדי כי החברה תציג את המכשיר בחודש אוקטובר באירוע בניו-יורק, אך עד כה לא ניתן תאריך מדוייק להצגת המכשיר, מה שכעת נחשף, אם כי עדיין לא באופן רשמי, דרך האישור הנוסף המגיע דרך תמונת המסך.

מכשיר הדגל OnePlus 6T צפוי לשלב בחלקו הקדמי מסך Optic AMOLED בגודל 6.4 אינץ’ אשר בראשו מגרעת בצורת “טיפת מים” שתאפשר ניצול טוב יותר של שטח המסך בחלקו הקדמי של המכשיר, תוך צמצום משמעותי יותר של השוליים בהשוואה לדגמים הקודמים של החברה. פרט למסך, צפויה להופיע במכשיר מערכת על שבב מדגם Snapdragon 845 לצד זיכרון RAM בנפח של 6 או 8 גיגה-בייט ורכיב אחסון על סך 64, 128 או 256 גיגה-בייט.

מקורות
CNET
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות