צפו בטיזר לעונה 3 של דרדוויל

נטפליקס (Netflix) ממשיכה במסורת – משחררת עונה חדשה של סדרת מארוול (Marvel), ומכינה אותנו לעונה החדשה של הסדרה הבאה. לאחר שהעונה השנייה של "איירון פיסט" (Iron Fist) יצאה בסוף השבוע וסגרה את המעגל של העונות השניות בין כל הסדרות שמתחברות ל"מגנים" (Defenders), הגיע הזמן לחזור לסדרה שהתחילה את הכל – דרדוויל (Daredevil).

לאחר שתי עונות ועוד מיני-סדרת "המגנים", גיבור הסדרה מאט מורדוק, אותו משחק צ'רלי קוקס (Charlie Cox), נמצא במקום בעייתי. לדעת שאר המגנים הוא נהרג, אבל אנחנו יודעים שלא כך הדבר. כמו שאנחנו מכירים אותו, זה לא משנה כמה הוא פצוע – הוא יחזור לרחובות, ובהקדם.

בטיזר אנחנו רואים את דרדוויל לבוש בחליפת הנינג'ה השחורה שלו, זו שהוא לבש בעונה הראשונה לפני שהשיג את חליפת השריון האדומה. הוא מדמם מהאף, כנראה אחרי קרב טרי, ועושה את אחד מהדברים האהובים עליו – מתוודה בתא וידויים בכנסייה, ומדבר על כך שאופל אפשר להביס רק עם אופל. זהו נושא מרכזי בסדרה, כיוון שמאט מורדוק הקתולי מוצא את עצמו נהנה מאוד מהכאב שהוא גורם לאויבים שלו, במידה מדאיגה.

יש לנו פרטים מעטים מאוד על העונה השלישית בינתיים, אך ידוע כבר שהנבל הראשי שלה יהיה בולזאיי, אחד מהאויבים הכי גדולים של דרדוויל בספרי הקומיקס – רוצח סדיסט שמשליך חפצים בדיוק רב, ונהנה לגרום סבל בדיוק כמו מאט – אבל לחפים מפשע.

הטיזר לא חושף תאריך יציאה לעונה השלישית, אבל נראה שהיא תגיע בקרוב. מי יודע, אולי אפילו לפני סוף השנה, למרות שהסבירות לכך לא מאוד גבוהה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות