-פרסומת-

גוגל סוגרת את שירות Inbox by Gmail

| יום חמישי, 13 בספטמבר 2018, 16:00 | כללי
Inbox by Gmail

קרוב לארבע שנים לאחר שזכתה לחשיפתה הראשונה, מודיעה כעת גוגל על סגירתה של Inbox, מערכת הדואר האלקטרוני שהגיעה כאלטרנטיבה לג’ימייל (Gmail) הוותיקה והביאה עימה תכונות ניסיוניות שעזרו להקל את השימוש בדואר אלקטרוני יחד עם ממשק פשוט. משתמשי Inbox יוכלו להמשיך ולהשתמש באפליקציות ובשירות הרשת עד מרץ 2019, ולאחר מכן תסגור החברה את המערכת ותעביר את המשתמשים בה חזרה לג’ימייל.

העיסוק בדואר אלקטרוני הפך למטלה יומית שמסיחה את הדעת ממה שאנחנו באמת צריכים לעשות – Inbox יעשה זאת בשבילכם”, כך ציינה גוגל עם השקת המערכת, אך עם המעבר של רבות מהתכונות שהוצגו תחילה ב-Inbox למערכת הדואר האלקטרוני ג’ימייל, גוגל לא מוצאת עוד לנכון להמשיך עם הפרוייקט הישן ותתמקד מעתה בג’ימייל בלבד.

ברענון שערכה גוגל לג’ימייל מוקדם יותר השנה הציגה החברה תכונות חדשות בהן מעקב אחר מיילים והצגת תזכורות המניעות לפעולה, אפשרות להשהיית (Snooze) תכתובות דואר אלקטרוני למועד מאוחר יותר, אופציית Smart Compose המציעה השלמות אוטומטיות לטקסטים על מנת לזרז את כתיבת תכתובות דואר אלקטרוני, תגובות מוכנות מראש למענה מהיר, גישה מהירה לאפליקציות גוגל נוספות כמו Keep או לוח שנה ועוד.

על מנת להקל את המעבר של המשתמשים מ-Inbox בחזרה לג’ימייל, הכינה גוגל מדריכים המסבירים כיצד להשתמש בפונקציות פופולריות בשירות שייסגר במרץ 2019 דרך שירות הרשת ואפליקציות ג’ימייל.

מקורות
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות