ארבעה סודות משעשעים במשחק Spider Man החדש

מתוך המשחק Spider-Man לפלייסטיישן 4 תמונה: Marvel

המשחק החדש של Spider Man שיצא ל-PlayStation 4 הפך במהירה ללהיט, ונמכר בקצב מסחרר. מלבד ההשקעה האדירה בפרטים ועבודת הקול המקצועית של יורי לובנתל (Yuri Lowenthal), נראה כי Insomniac Games לא חסכה מאיתנו גם כמה הפתעות משעשעות (Easter Eggs) שניתן לגלות במהלך המשחק.

דרדוויל

אם אתם מכירים את דרדוויל, עורך הדין העיוור שיוצא להפיץ צדק ברחובות ניו-יורק בלילה, אז ההפתעה החביבה הזו בדיוק בשבילכם. באחד התיקים של ספיידרמן תוכלו למצוא את כרטיס הביקור הזה, של משרד עורכי הדין “נלסון ומרדוק” – זהו משרדם של מאט מרדוק (דרדוויל) ושל פרנקלין נלסון (פוגי). אם תביטו בכרטיס, ספיידרמן יספר על עורך דין עיוור אחד שהתעקש לתת לו את הכרטיס. אפשר גם למצוא רפרנסים לג’סיקה ג’ונס, הפנתר השחור, ואחרים.

סטן לי בתפקיד אורח

סטן לי הוא מבין יוצרי הקומיקס הפוריים ביותר. הוא אחראי לחלק משמעותי מהגיבורים המוכרים ביותר של Marvel, וביניהם, גם ספיידרמן הוא פרי יצירתו. עם התרחבות העולם הקולנועי של מארוול (MCU), סטן לי החל להופיע בתפקידי אורח משעשעים באופן קבוע בכל סרט המבוסס על עבודותיו. כעת הוא הגיע גם למשחק החדש של ספיידרמן – הוא משחק את “מיק”, בעל המסעדה שבה יושב ספיידרמן בתחילת המשחק.

מקומות מייקום מארוול

ניו יורק היא עיר מאוד עמוסה, הן במציאות והן בעולם הקומיקס. ביצירות מארוול ניתן למצוא אינספור סיפורים ומיקומים במנהטן – חלקם אמיתיים, וחלקם דמיוניים לגמרי. במשחק ניתן להיתקל בכמה וכמה מיקומים מעניינים, כמו ביתו של דר’ סטריינג’, שנמצא במקום שבו הוא אכן אמור להיות ב-Greenwich Village. בנוסף, אפשר למצוא את בניין “הנוקמים”, את Damage Control, ואפילו את הפאב חסר-השם הסודי, שבו נוהגים להתכנס נבלי מארוול מבלי שיפריעו להם.

ביתו של דר’ סטריינג’

ההפתעה העצובה ביותר

ההפתעה החבויה הזו היתה אמורה להיות פעלול רומנטי במיוחד. בחור בשם טיילר שולץ (Tyler Schultz) ביקש מהמפתחים שיטמיעו במשחק את הצעת הנישואין שלו לחברתו. הוא רצה לשבת איתה לשחק, ובמהלך המשחק להראות לה את הצעת הנישואין. אך למרבה הצער, עד שיצא המשחק הזוג נפרד, ללא ידיעתם של המפתחים. הצעת הנישואין הגיעה למשחק הגמור, בתור שלט מעל הכניסה לבית קולנוע בעיר, אולם זה היה מאוחר מדי.

השוואת מפרטים